Etusivu Kirjaudu sisään Rekisteröidy

Tringan talvi-ekopinnaskaba 2015-2016

Klikkaamalla osallistujan nimeät näen hänen pinnalistansa. Klikkaamalla otsikkoriviä taulukon voi lajitella.

Sija Nimi Sijainti Pinnat Spondet km h
1. Eino Hiekkanen Helsinki, Viikki 101      
1. Sami Virta Raasepori, Antskog 101 93 1982  
3. Gustaf Nordenswan Helsinki, Töölö 98 71 860  
3. Petri Lankila Helsinki, Pohjois-Haaga 98      
5. Kim Söderling Vantaa, Myyrmäki 79   440  
5. Jani Ceder Espoo, Laurinlahti 79      
7. Pekka Malinen Helsinki, Kannelmäki 77   1308  
8. Touko Torppa Espoo, Kivenlahti 75      
9. Aatu Vattulainen Hanko Uddskatan 73      
10. Taavi Sulander Hki Käpylä: Viikin talviekopinnat 70   828 204
11. Yrjö Klinge Punavuori 66      
12. Ritva Swanljung Espoo, Mankkaa 65 55 227 67
13. Kimmo Häkkinen Helsinki, Vuosaaren ekopinnat 64 55 945 230
14. Antti Pösö Helsinki, Etu-Töölö 62      
14. Johannes Silvonen Helsinki, Ruskeasuo 62 48 145 26
16. Mikko Kormilainen Helsinki, Oulunkylä 61      
17. Sami Kiema Helsinki, Tapanila 60   316 78
17. Arto Keskinen Espoo, Kuurinniitty 60 55 328 57
19. Tarmo Lehtilä Espoo, Mankkaa 59      
20. Lauri Viitanen Raasepori, Bollsta 57 57    
21. matti komulainen espoo suurpelto 56 55    
22. Aapo Salmela Helsinki, Viikki 55      
23. Virpi Muukka Helsinki, Pajamäki 54      
24. Tuomas Lahti Helsinki, Taka-Töölö 52      
25. Monika Sundström Helsinki, Mellunmäki 51 34 333 72
25. Heikki Toljander Karkkila,Nyhkälänharju 51 50 213 116
25. Frans Silvenius Helsinki, Vuosaari 51 37 134 40
28. Petro Pynnönen Lohja, Moisio 50 47    
28. Risto Willamo Raasepori, Karjaa, Meltola 50 49 134 26
30. Aki Viitanen Raasepori, Bollsta 49 49    
30. Jouni Lindqvist Espoo, Tapiola 49   41 13
30. Risto Attila Helsinki, Herttoniemenranta 49      
33. Sari Autio Raasepori, Karjaa, Meltola 47 47 98 19
33. Paul Segersvärd Helsinki, Laajasalo, Kumianpää 47      
35. Klaus Niemelä Espoo, Pihlajarinne 46      
35. Mika Laurila Espoo, Haukilahti 46 43 67 15
35. Henriika Haapakoski Helsinki, Tapanila 46   175 49
35. Seppo Vuolanto Helsinki, Katajanokka 46   59 30
39. Kalle Virta Karkkila 43      
40. Mikael Ranta Raasepori, Mustio, Romsarby 42 42 80  
41. Timo Toivonen Kirkkonummi, Friggesby 41 41    
42. Ari Viljanen Helsinki, Vuosaari 38      
42. Vesa Kärpijoki Espoo, Mankkaa 38      
44. Heikki Kantola Helsinki, Puotinharju 35      
45. Eetu Paljakka Kirkkonummi, Laajakallio 34 34 56 7
46. Ari Sandstedt Helsinki, Viikki 31 26 36 7
46. Nico Niemenmaa Kirkkonummi Gesterby 31 31    
48. Pekka Saastamoinen Vantaa Hakunila 30      
48. Marko Teivonen Karkkila, Sudetti 30 29 58 24
50. Markku Kleemola Kirkkonummi, Veikkola 29 29    
51. Jimmy Träskelin Espoo, Soukka 28      
51. Istvan Kecskemeti Vihti kk 28 28    
51. Antti Kotilainen Helsinki, Herttoniemi 28      
54. Lauri Kleemola Kirkkonummi, Kantvik 26      
55. Hannu Niemi Helsinki, Jollas 25      
56. Risto Nevanlinna Espoo, Matinkylä 23      
57. Juhani Ahola Kirkkonummi, Veikkola 20 20 5 1
58. Mikko Heikkinen Espoo, Kauklahti 17   13 4
59. Anneli Fredrikson Raasepori 15   5  
60. Aarre Paljakka Kirkkonummi, Pappilanmäki 12 12 14 8
61. Ritva Tuomiranta Raasepori/Rörsby 11 11   2
62. Jari Salminen Raasepori, Mustio 7 7 5 1
63. ilpo kukkonen Pohja Tallbacka 0