Etusivu Kirjaudu sisään Rekisteröidy

Valtakunnallinen ruokintapinnakisa 2021-22

Klikkaamalla osallistujan nimeät näen hänen pinnalistansa. Klikkaamalla otsikkoriviä taulukon voi lajitella.

Sija Nimi Sijainti Pinnat Spondet km h
1. Hannele Ahonen Rauma, Syvärauma 28      
1. Ilkka Lyytikäinen ja Marja Nupponen Helsinki Tapanila, Ripetie 28 28    
1. Arto Lehtinen Uusikaupunki, Pietolankatu 6 28 27 1 20
1. Matti Häkkilä Jyväskylä, Karhitie 16 28      
5. Hanna Pesanto Tuusula 27      
6. Tiina Prittinen Toivakka 26      
7. Harri Niemi Lappeenranta/Uus-Lavola 25      
7. Antti Karlin Uusikaupunki 25 25    
9. Esa Helander Rauma Unaja 24      
9. Juha Saarnio Pyhäranta,Ihode 24 24    
9. Santeri Hiltunen Turku, Vaala 24      
9. Markku Varhimo Helsinki, Tapaninvainio 24 23    
9. Marja Koskimäki ja Ari Ahtiainen Rauma Pyynpää 24      
9. Sisko Mikkonen Tuusula, Riihikallio 24      
9. Pasi Airike Salo Angelniemi 24      
9. Jouni ja Tuuli Räsänen Mikkeli Haukivuori 24      
9. Martti Heinänen Laukaa/ Perttuli 24 24    
18. Jussi Omaheimo Sysmä, Lahdenpohja 23      
18. Johannes Vierula Helsinki, Herttoniemi 23      
18. Pasi Pursiainen Helsinki, Roihuvuori. 23      
21. Erkki Tietäväinen Karjaa, Sjöända 22      
21. Eppu Blomqvist Espoo, Joupinmäki 22      
21. Miikka Leinonen Myrskylä 22      
21. Mikael Ranta Raasepori, Mustio, Romsarby 22      
21. Markku Pietinen Jyväskylä, Heinosniemi 22      
26. Seppo Mertanen Äänekoski, Mörtinranta 21      
26. Eino Korsi Rauma, Paroalho 21      
28. Hannu Yli-Kauhaluoma Rauma Pomppunen 20      
28. Hans Nurmi Åbo, Vätti 20      
28. Eeva ja Pertti Heikkinen Vihti/Kalmakallio 20      
28. Hannu Ali-Eskola Kaarina Nunnantie 36 20      
32. Jukka & Tuula Meriläinen Nurmijärvi, Rajamäki 19      
32. Markku Kleemola Kirkkonummi, Veikkola 19      
34. Jarmo Jokinen Muurame, Tervamäki 18 18    
34. Marko Nurmi Mäntsälä 18      
36. Eetu Paljakka Kouvola, Ruotila 17      
36. Esa Rajamäki Lieto, Vierunpuisto 17      
38. Sami Jansson Kristiinankaupunki, Skaftung 16      
38. Reijo Leino Forssa, Matku 16      
38. Risto Willamo ja Sari Autio Raasepori, Meltola 16 16    
38. Seija Kallberg Kittilä, Karhusaajo 16      
38. Roger Grundström Raasepori Grundsjö Lövdal 16      
43. Erkki virolainen Kyyhkyspolku 3 A 14      
43. Ritva Swanljung Espoo, Mankkaa 14 14    
45. Kimmo Heiskanen Helsinki, Ruusuniemi 13      
45. Teppo Salo Espoo, Viherlaakso 13      
45. Toni Knuutila Rusko, Vahto 13      
48. Juho Tirkkonen Helsinki, Kumpula 12      
48. Unto Laitala Taivalkoski, Kotimaankorpi 12      
48. Vilma Meriläinen Kangasala 12      
51. Virpi Kling Enontekiö, Yli-Kyrö 11      
51. Anne Puisto Vihti/Otalampi, Korkeakalliontie 11      
53. Erkko Einiö Lohja, Metsola 10      
54. Sisu Rappu Helsinki, Roihuvuori 0