Etusivu Kirjaudu sisään Rekisteröidy

Tringan talviskaba 2020-2021

Klikkaamalla osallistujan nimeät näen hänen pinnalistansa. Klikkaamalla otsikkoriviä taulukon voi lajitella.

Sija Nimi Sijainti Pinnat Spondet km h
1. Pekka Komi Helsinki 144 122   403
2. Timo Damski Helsinki Konala 129 70    
3. Sami Tuomela Espoo 122      
4. Gustaf Nordenswan Helsinki Temppeliaukio 120 91    
5. Jörgen Palmgren Espoo, Kaupunginkallio 118     424
6. Juha Laaksonen Helsinki, Lauttasaari 114      
6. Peter Buchert Helsinki, Meilahti 114      
8. Juha Kettunen Helsinki, Lauttasaari 113      
9. Ville Wallinmaa Helsinki, Lauttasaari 111      
9. Mika Teivonen Karkkila 111      
9. Teemu Konttinen Helsinki, Lauttasaari 111      
12. Andreas Lindén Helsinki, Lauttasaari 107      
13. Erkki Virolainen Puistola 103      
14. Kimmo Heiskanen Helsinki, Aurinkolahti 102      
15. Terhi Ahde-Uusitalo Espoo, Kuurinniitty 101      
15. István Kecskeméti Vihti kk 101      
17. Annika Vaaranto Helsinki, Töölö 100      
18. Kim Söderling Vantaa Myyrmäki 98      
19. Tuomas Lukkarinen Helsinki, Taka-Töölö 97      
20. Lauri Mäenpää Hanko, Hangonkylä 93      
21. Juho Tirkkonen Helsinki, Kumpula 92      
21. Petro Pynnönen Lohja 92      
23. Jaska Asplund Helsinki,Vuosaari 89      
24. Frans Silvenius Helsinki/Vuosaari 88 62    
24. Eija Putkuri Helsinki, Kannelmäki 88      
24. Petri Shemeikka Helsinki, Kannelmäki 88      
24. Ari Sandstedt Helsinki, Viikki 88 50 575 73
28. Ahti Ihonen Helsinki, Maunula 87      
28. Timo Haikarainen Raasepori Tammisaari 87 78    
28. Pyry Laurikka Helsinki, Maununneva 87      
28. Petri Lankila Helsinki, Pohjois-Haaga 87      
32. Tuukka Kupiainen Helsinki, Lauttasaari 86      
33. Kimmo Häkkinen Helsinki, Vuosaari 85      
34. Christer Casagrande Helsinki,Ullanlinna 81      
34. Marcus Blomstedt Helsinki, Kannelmäki 81 75 394 88
36. Aarne Vattulainen Hanko,Pitkäkatu 80      
37. Juha Metso Espoo, Nöykkiö 77      
38. Tuire Kujala Espoo Tuomarila 75      
39. Olli Keskikallio Espoo, Mikkelä 73     48
40. Alex Nylander Helsinki, Kallio 72 63    
41. Benjamin Nylander Helsinki, Laajasalo 71      
41. Jouni Lindqvist Espoo Tapiola 71      
43. Ritva Swanljung Espoo, Mankkaa 70 55   106
44. Kristian Kivimäki (s) Vantaa, Hakkila 68 68    
45. Timo Hiltunen Helsinki, Viikki 65      
46. Heikki Toljander Nyhkälänharju Karkkila 64 54 853 56
46. Teppo Salo Espoo, Viherlaakso 64      
48. Ari Viljanen Helsinki, Vuosaari 63      
49. Peter Sandelin Helsinki, Alppila 60      
49. Dolf Assmann Helsinki, Tapanila 60 50 97 63
51. Ville Hyvärinen Helsinki, Herttoniemi 58      
52. Risto Willamo Karjaa, Meltola 57 57    
53. Roger Grundström Raasepori Grundsjö Lövdal 55      
53. Monika Sundström Helsinki,Mellunmäki 55     40
55. Erkki Hallila Vantaa, Kaivoksela 54 45    
55. Petri Lampila Helsinki, Taka-Töölö 54      
57. Kimmo Lehto Espoo, Matinkylä 53      
58. Timo Toivonen Friggesby 50 50    
59. Jukka Meriläinen Nurmijärvi, Rajamäki 49 49    
60. Eetu Paljakka Kirkkonummi, Tolsa 48 47    
61. Mervi Assmann Helsinki, Tapanila 47 40    
61. Hannu Niemi Helsinki Jollas 47      
61. Sara Haalahti Helsinki/Kannelmäki 47 39 167 40
64. Pekka Penttilä Vantaa, Vantaanlaakso 43 42    
65. Eppu Blomqvist Espoo/ Joupinmäki 39      
66. Matti Tanska Helsinki, Viikki 36      
67. Heikki Kantola Helsinki, Puotinharju 33      
68. Pyry Kortelainen Vihti, Nummela 31   70  
69. Juhani Ahola Kirkkonummi, Veikkola 30 30    
69. Ritva Tuomiranta Tenhola 30 30    
71. Kari Degerstedt Hyvinkää, Mustamännistö 29 29 37 15
72. Seppo Vuolanto Helsinki, Katajanokka 28 28 19 6
73. Kirsi Yliaho Helsinki,Vuosaari 26 26 13 13
74. Hanna Pesanto Tuusula, Jokela 25      
74. Tom Nordblad Helsinki 25      
74. Anne Puisto Vihti, Otalampi 25 19    
77. Tuula Meriläinen Hyvinkää 8      
78. Tuula Meriläinen Hyvinkää 5      
79. Tuula Meriläinen Hyvinkää 4      
80. Pyry Laurikka Helsinki, Maununneva 0      
80. Jani Ceder Espoo, Laurinlahti 0