Etusivu Kirjaudu sisään Rekisteröidy

Tringan ekopinnaskaba 2020

Klikkaamalla osallistujan nimeät näen hänen pinnalistansa. Klikkaamalla otsikkoriviä taulukon voi lajitella.

Sija Nimi Sijainti Pinnat Spondet km h
1. Jyri Strandberg Espoo, Pohjois-Tapiola 226      
2. Janne Bruun Helsinki, Pihlajamäki 224      
3. Gustaf Nordenswan Helsinki, Temppeliaukio 207 173 2180  
4. Pekka Hänninen Suutarila, Helsinki 205 182    
5. Nico Niemenmaa Kirkkonummi Gesterby 203 201    
5. Yrjö Klinge Helsinki, Punavuori 203      
7. Kimmo Harinen Helsinki, Meilahti 202      
8. Kim Söderling Vantaa Myyrmäki 199   1822  
9. Johannes Silvonen Helsinki, Ruskeasuo 198      
10. Jani Ceder Espoo, Laurinlahti 195      
11. Risto Nevanlinna Espoo, Matinkylä 184      
12. Ari Sandstedt Helsinki, Viikki 182 137 554 154
13. Antti Heikkilä Espoo, Karhusuo 179   1756  
14. Aarne Vattulainen Hanko 175      
15. Ari Viljanen Helsinki, Vuosaari 166      
16. Mikko Leppänen Vantaa, Vantaanlaakso 159      
16. Eetu Paljakka Helsinki, Kurkimäki (K:nummi, Tolsa 31.03. saakka) 159 152 680  
18. Juhapekka Helo Helsinki, Kallio 158 124    
19. Risto Willamo Raasepori, Karjaa, Meltola 156 156    
20. Antti Salovaara Helsinki, Ullanlinna 154      
20. Keijo Heinunen Kerava, Kaleva 154 148 1250 175
22. Frans Silvenius Helsinki, Vuosaari 153 136 445 172
23. Timo Haikarainen Tammisaari 152 151 88 139
24. Antti Pösö Helsinki, Etelä-Haaga 151      
24. Sami Kiema Pihlajamäki, Helsinki (17.5 asti Tapanila) 151   469 175
26. Lauri Viitanen Raasepori, Bollsta 150 147    
27. Ilkka Sammalkorpi Helsinki, Laajasalo 148      
28. Tarja Mäenpää Järvenpää, Keskusta 147   744  
28. Hannu Juka Espoo, Kivenlahti 147 146    
30. Timo Toivonen Kirkkonummi, Friggesby 138 138    
30. Sari Autio Raasepori, Karjaa, Meltola 138 138    
32. Aki Viitanen Raasepori, Bollsta 136 134    
33. Jorma Koistinen Raasepori, Tammisaari 133      
33. Tuomas Ola Kulosaari 133      
35. Heikki Toljander Karkkila Nyhkälänharju 131 125 181 130
35. Marko Teivonen Karkkila, Sudetti 131 118 614 136
37. Kari Degerstedt Hyvinkää, Mustamännistö 130 130 176 52
38. Jarkko Koskela Lohja, Suurniemi 128      
39. Mika Laurila Helsinki, Töölö 127 121    
40. Pirjo Toivonen-Helokangas Vantaa/ Askisto 125   208 169
41. Eeva Kota-aho Vantaa, Hakunila 124 121    
42. Lauri Kleemola Kirkkonummi, Kantvik 119      
43. Ninni Mikkonen Espoo, Mäkkylä 116 100 478 75
44. Topi Tanhuanpää Espoo, Mäkkylä 115 101 541 72
45. Heikki Kantola Helsinki, Puotinharju 114      
46. Markku Vuorikari Kirkkonummi Kolsari 113 111    
47. Pertti Panula Kirkkonummi, Finnträsk 111 111 46 6
48. Kustaa Vaahtoranta Tuusula, Hyrylä 110      
49. John Seppänen Helsinki, Vuosaari 108 108 207 44
49. Juha Ketonen Kirkkonummi, Kylmälä 108      
51. Arto Keskinen Espoo, Kuurinniitty 98 95    
52. Risto Attila Helsinki, Herttoniemenranta 94      
53. Anne Kotiharju Espoo, Säteri 91      
54. Jirka Lahtinen Sipoo, Söderkulla 89   283  
55. Marko Nurmi Mäntsälä 86      
56. Ilkka Laakso Helsinki, Patola 80      
57. Jimmy Träskelin Espoo, Soukka 78      
57. Markku Kleemola Kirkkonummi, Veikkola 78      
59. Jakob West Helsinki - Munkkiniemi 76     30
60. Tanja Ylitöyrä Helsinki, Viikki 70 55    
61. Marko Halonen Kirkkonummi, Sundsberg 68 68    
62. Pauli Assinen Helsinki 67 64    
63. Seppo Hakkarainen Kirkkonummi, Överby 62      
64. Jari Seppälä Merihaka 50      
65. Marjut Mikkonen Helsinki, Kaarela 38      
66. Juho Tirkkonen Helsinki, Kumpula 31 29 23 10
67. Kimmo Lehto Espoo, Matinkylä 27      
68. Julius Mäkinen Helsinki, Malmi 16