Etusivu Kirjaudu sisään Rekisteröidy

Tringan ekopinnaskaba 2020

Klikkaamalla osallistujan nimeät näen hänen pinnalistansa. Klikkaamalla otsikkoriviä taulukon voi lajitella.

Sija Nimi Sijainti Pinnat Spondet km h
1. Jyri Strandberg Espoo, Pohjois-Tapiola 97      
2. Gustaf Nordenswan Helsinki, Temppeliaukio 78 58 660  
3. Kimmo Harinen Helsinki, Meilahti 75      
4. Pekka Hänninen Suutarila, Helsinki 73      
4. Yrjö Klinge Helsinki, Punavuori 73      
6. Ari Sandstedt Helsinki, Viikki 64 48 209 44
7. Kim Söderling Vantaa Myyrmäki 63   264  
8. Ari Viljanen Helsinki, Vuosaari 59      
9. Jorma Koistinen Raasepori, Tammisaari 58      
10. Hannu Juka Espoo, Kivenlahti 57 56    
11. Risto Nevanlinna Espoo, Matinkylä 55      
11. Jani Ceder Espoo, Laurinlahti 55      
13. Janne Bruun Helsinki, Pihlajamäki 54      
14. Antti Heikkilä Espoo, Karhusuo 53   285  
15. Topi Tanhuanpää Espoo, Mäkkylä 52 40 266 32
15. Ninni Mikkonen Espoo, Mäkkylä 52 39 257 32
15. Ilkka Sammalkorpi Helsinki, Laajasalo 52      
18. Jimmy Träskelin Espoo, Soukka 51      
18. Aki Viitanen Raasepori, Bollsta 51 50    
20. Risto Attila Helsinki, Herttoniemenranta 50      
20. Antti Pösö Helsinki, Etelä-Haaga 50      
22. Mikko Leppänen Vantaa, Vantaanlaakso 48      
23. Lauri Viitanen Raasepori, Bollsta 47 46    
24. Timo Haikarainen Tammisaari 46 45 28 20
24. Heikki Toljander Karkkila Nyhkälänharju 46 44 40 25
24. Sami Kiema Tapanila, Helsinki 46   150 49
24. Tarja Mäenpää Järvenpää, Keskusta 46   86  
28. Arto Keskinen Espoo, Kuurinniitty 44 41    
28. Timo Toivonen Kirkkonummi, Friggesby 44 44    
30. Jirka Lahtinen Sipoo, Söderkulla 43   226  
31. Aarne Vattulainen HAnko 42      
32. Nico Niemenmaa Kirkkonummi Gesterby 40 39    
33. Frans Silvenius Helsinki, Vuosaari 39 35 53 25
34. Lauri Kleemola Kirkkonummi, Kantvik 38      
35. Antti Salovaara Helsinki, Ullanlinna 36   80 20
35. Keijo Heinunen Kerava, Kaleva 36 30 94 40
37. Pertti Panula Kirkkonummi, Finnträsk 35 35 46 6
37. Jarkko Koskela Lohja, Suurniemi 35      
39. Sari Autio Raasepori, Karjaa, Meltola 34 34    
40. Eeva Kota-aho Vantaa, Hakunila 33 33    
40. Johannes Silvonen Helsinki, Ruskeasuo 33      
42. Marko Teivonen Karkkila, Sudetti 32 32 68 21
42. Risto Willamo Raasepori, Karjaa, Meltola 32 32    
44. Juho Tirkkonen Helsinki, Kumpula 31 29 23 10
45. Jari Seppälä Merihaka 30      
46. Mika Laurila Helsinki, Töölö 29 28    
47. Juha Ketonen Kirkkonummi, Kylmälä 28      
48. Kimmo Lehto Espoo, Matinkylä 27      
48. Eetu Paljakka Kirkkonummi, Tolsa 27 27 10  
50. Pirjo Toivonen-Helokangas Vantaa/ Askisto 26   47 29
50. Heikki Kantola Helsinki, Puotinharju 26      
52. Tanja Ylitöyrä Helsinki, Viikki 25 20    
52. Seppo Hakkarainen Kirkkonummi, Överby 25      
54. Kustaa Vaahtoranta Tuusula, Hyrylä 24      
55. Markku Kleemola Kirkkonummi, Veikkola 22 22    
55. Markku Vuorikari Kirkkonummi Kolsari 22 22    
57. John Seppänen Helsinki, Vuosaari 20 20 8 2
58. Kari Degerstedt Hyvinkää, Mustamännistö 19 19 7 3
59. Julius Mäkinen Helsinki, Malmi 16      
60. Ilkka Laakso Helsinki, Patola 15      
61. Marjut Mikkonen Helsinki, Kaarela 11