Etusivu Kirjaudu sisään Rekisteröidy

Lullulan supertammikuu 2015

Klikkaamalla osallistujan nimeät näen hänen pinnalistansa. Klikkaamalla otsikkoriviä taulukon voi lajitella.

Sija Nimi Sijainti Pinnat Spondet km h
1. Matti Riihimäki Tammisaari 72 31    
2. Lauri Viitanen Pohja, Bollsta 58 43    
3. Aki Viitanen Pohja, Bollsta 57 42    
4. Ripa Willamo Karjaa, Meltola 54 46    
4. Sami Virta Antskog 54 54    
6. Hannu Haapasaari Raasepori, Pohjankuru 52 31    
6. Ossi Tahvonen Pohja, Persböle 52 29    
8. Ira Salminen Mustio 51 23    
9. Jari Salminen Mustio, Raasepori 50 23    
10. Sari Autio Karjaa, Meltola 49 46    
11. Juha Kuronen Karjaa 48 16 3 2
12. Erkki Tietäväinen Karjaa, Sjöända 47 26    
12. Kirsti Kukkonen Pohja, Tallbacka 47 32 42 9
14. Kimmo Virta Pohja, Brunkom 46 33    
14. Heikki Korpelainen Pohja, Brunkom 46 38    
14. Olli Borg Raasepori, Järnvik 46 34 10 16
14. Pekka Murejoki Raasepori 46 30 33 9
18. Eino Honkanen Pohja, Fiskars 45      
19. Solja Kvarnström Karjaa, keskusta 44 20    
20. William Velmala Pinjainen 42 26    
20. Antti Mäntykoski Karjaa, Kiila 42 19    
22. Ilpo Kukkonen Pohja Tallbacka 40 23    
22. Mikael Ranta Mustio, Romsarby 40 36    
24. Bart Venema Persböle, Pohja 39   10 2
25. Mette Salminen Mustio, Raasepori 38 11    
26. Ilkka Pitkänen Skåldö, Sommarö 37 27    
26. Markku Kaasinen Pohja,Fiskars 37 21    
28. Pirjo Väänänen Pohja,Fiskars 35 18    
29. Juha Järvinen Fískars 31 28    
30. Sannakajsa Velmala Pinjainen 30 13   4
30. Teemu Willamo Karjaa, Meltola 30 22    
32. Lotta Lindholm Siuntio, kirkonkylä 28 19    
32. Merja Rahikainen Raasepori Fiskars 28 24    
32. Aili Paluoja Raasepori Karjaa 28 18    
35. Pirjo Viitanen Pohja, Bollsta 26 17    
35. Pirkko Keronen Antskog, Rahnola 26 13 20 6
37. Aava Riihimäki Tammisaari 23 17    
37. Otso Riihimäki Tammisaari 23 15    
39. Jukka Kaasinen Pohja,Fiskars 22      
39. Agnes Kvarnström Karjaa/Tammisaari 22 8    
41. Olavi Kiviniemi Karjaa, Lövkulla 21 21    
41. Kaija Tietäväinen Karjaa, Sjöända 21 17    
41. Elina Kaarlejärvi Tammisaari/Flyet 21 20    
44. Martin Josefsson Ekenäs, Flyet, Sandgropen 19 19    
44. Siiri Kvarnström Karjaa/Tammisaari 19      
44. Juho Kaasinen Pohja, Fiskars 19      
44. Bart Venema(K) Persböle 19      
48. Pieter Deleu Tammisaari/Flyet 18 17    
48. Elias Mäntykoski Karjaa, Kiila 18 15    
50. Miia Riihimäki Tammisaari 17 16    
50. Ella Mäntykoski Karjaa, Kiila 17 15    
52. Hanna Kaasinen Pohja, Fiskars 15      
52. Alexandra Wiren Antskog 15      
54. Sofia Mäntykoski Karjaa, Kiila 13 12    
54. Sari Hiltula Karjaa 13 12    
56. Pirkko Hiltunen Karjaa/Stenbrinken 10 10    
57. Juha Kuronen Karjaa 1      
57. Juha Kuronen Pohja 1      
59. Siiri Kvarnström Karjaa/Tammisaari 0      
59. Micha Fager Raasepori, Svärdsholmen 0      
59. Hannu Haapasaari Raasepori 0      
59. Pekka Murejoki Raasepori 0