Etusivu Kirjaudu sisään Rekisteröidy

Tringan talvi-ekopinnaskaba 2016-2017

Klikkaamalla osallistujan nimeät näen hänen pinnalistansa. Klikkaamalla otsikkoriviä taulukon voi lajitella.

Sija Nimi Sijainti Pinnat Spondet km h
1. Gustaf Nordenswan Helsinki, Töölö 95 63 800  
2. Sami Virta Antskog 84 79 1835  
3. Matti Komulainen Espoo, Suurpelto 79 73    
4. Yrjö Klinge Helsinki, Punavuori 69 56    
4. Kimmo Häkkinen Helsinki, Vuosaaren ekopinnat 69 60 680 250
6. Seppo Vuolanto Hki, Katajanokka 67 55 112 61
7. Aatu Vattulainen Hanko Uddskatan 66      
8. Kim Söderling Vantaa, Myyrmäki 65   326 78
9. Jani Ceder Espoo, Laurinlahti 64      
10. Antti Pösö Helsinki, Etelä-Haaga 63      
11. Ritva Swanljung Espoo, 02180 59 52   70
11. Mika Laurila Espoo, Haukilahti 59 47    
13. Touko Torppa Espoo, Kivenlahti 56      
13. Antti Salovaara Helsinki, Ullanlinna 56   195 38
15. Virpi Muukka Helsinki, Pajamäki 54      
15. Frans Silvenius Helsinki, Vuosaari 54 40 100 39
17. Arto Keskinen Espoo, Kuurinniitty 52 45 238 37
17. Ari Viljanen Helsinki, Vuosaari 52      
19. Tuukka Kupiainen Helsinki, Lauttasaari 50 44 43 33
20. Monika Sundström Mellunmäki, Helsinki 49   172 48
21. Lauri Viitanen Raasepori, Bollsta 48 47    
21. Ville Wallinmaa Helsinki, Lauttasaaren ekopinnat 48      
23. Petro Pynnönen Lohja, Moisio 47 47    
23. Sami Kiema Helsinki, Tapanila 47   344 106
25. Jarkko Koskela Lohja, Suurniemi 45      
25. Tiila Lindström Espoo, Tapiola 45      
25. Aki Viitanen Raasepori, Bollsta 45 45 114  
28. Hannu Niemi Helsinki, Laajasalo 44      
28. Timo Toivonen Kirkkonummi, Friggesby 44 44    
30. Heikki Toljander karkkila, nyhkälänharju 43 43 87 47
30. Mikael Ranta Raasepori, Mustio, Romsarby 43 43 72  
32. Risto Willamo Raasepori, Karjaa, Meltola 42 42 83 31
33. Henriika Haapakoski Helsinki, Tapanila 41   126 37
33. Vesa Kärpijoki Espoo, Mankkaa 41      
35. Sari Autio Raasepori, Karjaa, Meltola 39 39 95 27
36. Tuomas lahti Helsinki, Taka-Töölö 38      
36. Kalle Virta Karkkila 38      
38. Ari Sandstedt Helsinki, Viikki 37 34 90 26
38. Risto Nevanlinna Espoo, Matinkylä 37      
40. Klaus Niemelä Espoo, Pihlajarinne 34      
40. Marko Teivonen Karkkila, Sudetti 34 32 127 45
40. Nico Niemenmaa Kirkkonummi Gesterby 34 34    
43. Kari Degerstedt Hyvinkää, Mustamännistö 33 32 84 34
44. Markku Kleemola Kirkkonummi, Veikkola 30 30 85 36
45. Eetu Paljakka Kirkkonummi, Laajakallio 29 28 33 8
45. Juha Järvinen Fiskars 29      
45. John Seppänen Helsinki, Vuosaari 29 29 38 10
45. Johannes Silvonen Helsinki, Ruskeasuo 29   50 8
49. Lauri Kleemola Kirkkonummi, Kantvik 27      
49. Klaus Salo Vantaa, Hämeenkylä 27 27    
51. Juhani Ahola Kirkkonummi, Veikkola 25 25 19 6
52. Kai Salminen Haaga 24 24 32 9
53. Pirkko Keronen Rahnola, Antskog, Raasepori (m) 22 22 130 33
53. Istvan Kecskemeti Vihti kk 22 22    
55. Markus Kanninen Helsinki 0