Etusivu Kirjaudu sisään Rekisteröidy

Tringan ekopinnaskaba 2018

Klikkaamalla osallistujan nimeät näen hänen pinnalistansa. Klikkaamalla otsikkoriviä taulukon voi lajitella.

Sija Nimi Sijainti Pinnat Spondet km h
1. Gustaf Nordenswan Helsinki Töölö 230 199 2800  
2. Jani Ceder Espoo, Laurinlahti 222      
3. Janne Bruun Helsinki, Pihlajamäki 212      
4. Otso Häärä Viikin ekopinnat 211      
5. Aatu Vattulainen Hanko,Uddskatan 208      
6. Kim Söderling Vantaa, Myyrmäki 205   2963  
7. Jyri Strandberg Espoo, Pohjois-Tapiola 203      
8. Arto Keskinen Espoo, Kuurinniitty 189 176 843 188
9. Ari Sandstedt Helsinki, Viikki 181      
10. Kimmo Häkkinen Helsinki, Vuosaaren ekopinnat 180 153   970
11. Ritva Swanljung Espoo, Mankkaa 178 130   228
11. Heikki Toljander karkkila, nyhkälänharju 178 173 773 553
13. Ari Viljanen Helsinki, Vuosaari 177      
14. Tuukka Kupiainen Helsinki, Lauttasaari 176 164 242 216
15. Frans Silvenius Helsinki, Vuosaari 174 150 588 213
16. Risto Nevanlinna Espoo, Matinkylä 172      
16. Mikko Leppänen Vantaa, Vantaanlaakso 172      
18. Sami Kiema Helsinki, Tapanila 167   973 305
18. Jukka Meriläinen Nurmijärvi, Rajamäki 167 161 1695  
20. Risto Willamo Raasepori, Karjaa, Meltola 166 165 500 200
21. Matti Komulainen Piilipuuntie 1 Espoo 163 158    
21. Jorma Koistinen Raasepori, Bollsta 163   754 298
23. Pasi Pirinen Espoo, Matinkylä 162      
24. Mika Laurila Espoo, Haukilahti 161 143    
25. Nico Niemenmaa Kirkkonummi, Gesterby 155      
26. Kari Degerstedt Hyvinkää, Mustamännistö 153 147 529 256
27. Ilkka Sammalkorpi Helsinki Laajasalo 150      
28. Sari Autio Raasepori, Karjaa, Meltola 149 148 300 100
28. Yrjö Klinge Helsinki, Punavuori 149      
30. Antti Pösö Helsinki, Etelä-Haaga 147      
30. Marko Teivonen Karkkila, Sudetti 147 134 450 161
30. Eetu Paljakka Kirkkonummi, Tolsa 147 146 352  
33. Antti Heikkilä Espoo, Karhusuo 141   435  
34. Lauri Viitanen Raasepori, Bollsta 140 139    
35. Klaus Niemelä Espoo, Pihlajarinne 135      
36. Tuomas Ojalehto Helsinki, Lauttasaari 134      
37. Jaakko Koponen Järvenpää, Mikonkorpi 132 118 171 43
38. Timo Toivonen Kirkkonummi, Friggesby 127 127    
38. Veikko Salo Hyvinkää, Vieremä 127 125 524 111
40. Aki Viitanen Raasepori, Bollsta 125 119    
41. Markku Vuorikari kirkkonummi Kolsari 124 122 383 33
42. Pertti Panula Kirkkonummi Finnträsk 121 121    
43. Antti Salovaara Helsinki, Ullanlinna 119   765 114
44. Juha Ketonen Kirkkonummi, Kylmälä 118      
45. Markus kanninen Helsinki, Vartiokylä 117 18    
45. John Seppänen Helsinki, Vuosaari 117 117 289 49
47. Olli Keskikallio Espoo, Mikkelä 116 114 120 80
48. Eeva Kota-aho Vantaa Hakunila 109 104    
49. Heikki Kantola Helsinki, Puotinharju 104      
49. Pirjo Toivonen-Helokangas Vantaa, Askisto 104   97 86
51. Ninni Mikkonen Espoo, Mäkkylä, Vermo 99      
52. Markku Kleemola Kirkkonummi, Veikkola 97 97 205 106
53. Kustaa Vaahtoranta Helsinki, Tapaninvainio 95      
54. Jimmy Träskelin Espoo, Soukka 93      
54. Jari Seppälä Helsinki, Merihaka 93      
56. Antti Kotilainen Helsinki, Laajasalo 92      
57. Raili Paavola Vantaa, Koivukylä 90 34 190  
57. Lauri Kleemola Kirkkonummi, Kantvik 90      
59. Ilkka Laakso Helsinki, Patola 87      
60. Julius Laitinen Vantaa, Hakunila 86 81 276 86
61. Aki Ihanajärvi Espoo, Järvenperä 81      
62. Kai Salminen Helsinki/Haaga 75 69 95 15
63. Merja Nissinen Helsinki, Vuosaari 67 4 375 64
64. Tanja Ylitöyrä Helsinki, Viikki 59 58    
65. Marja-Sisko Tuoriniemi Helsinki, Tammisalo 55      
66. Nina Brunberg Helsinki Heikinlaakso 51 51    
67. Pasi Ahonen Helsinki, Pihlajamäki 49      
68. Marjut Mikkonen Malminkartano 28      
69. Aarre Paljakka Kirkkonummi, Pappilanmäki 27      
70. Mikael Ranta Raasepori, Mustio, Romsarby-Päsarträsket 0      
70. Jouni Salo Espoo 0