Etusivu Kirjaudu sisään Rekisteröidy

Tringan talviskaba 2019-2020

Klikkaamalla osallistujan nimeät näen hänen pinnalistansa. Klikkaamalla otsikkoriviä taulukon voi lajitella.

Sija Nimi Sijainti Pinnat Spondet km h
1. Timo Damski Tringa/Helsinki 118      
1. Mika Teivonen Karkkila 118      
3. Sami Tuomela Espoo 114      
4. Teemu Konttinen Helsinki, Lauttasaari 109      
5. Juha Laaksonen Hki Lauttasaari 107      
6. Andreas Lindén Helsinki, Lauttasaari 102      
7. Gustaf Nordenswan (EKO) Helsinki Temppeliaukio 100 74 1200  
8. Tuukka Kupiainen Helsinki, Lauttasaari 99 73    
9. Petro Pynnönen Lohja 95 86    
10. Christer Casagrande Helsinki,Ullanlinna 93      
11. Jouni Lindqvist Espoo, Tapiola 89      
11. Ari Sandstedt Helsinki, Viikki 89 62 912 96
13. Yrjö Klinge (EKO) Helsinki, Punavuori 88      
14. Jussi Salokorpi Vantaa, Vapaala 85      
14. Pekka Hänninen (EKO) Helsinki, Suutarila 85      
16. Kimmo Heiskanen Helsinki, Aurinkolahti 83      
17. Petri Shemeikka Helsinki, Kannelmäki 82      
18. Eija Putkuri Helsinki, Kannelmäki 81      
19. Pasi Pirinen Espoo, Matinkylä 80      
20. Timo Haikarainen Tammisaari 79 74    
21. Juha Metso Espoo/Nöykkiö 77      
22. Jouni Laaksamo Kirkkonummi, Ravals 76      
22. Ritva Swanljung Espoo, Mankkaa 76 57   97
22. Kristian Kivimäki Vantaa 76      
22. Jorma Koistinen Raasepori, Tammisaari 76      
26. Frans Silvenius Helsinki, Vuosaari 74      
26. Istvan Kecskemeti Vihti kk 74      
28. Erkki Karhu (EKO) Espoo, Tapiola 73      
28. Risto Laine Kirkkonummi Långvik 73      
30. Kim Söderling EKO Vantaa, Myyrmäki 72      
31. Aarne Vattulainen Hanko 71      
32. Juho Tirkkonen Helsinki, Kumpula 70 67 226 43
32. Pentti Kallio Tringa 70      
34. Teppo Salo Espoo, Viherlaakso 69      
35. Jani Ceder (EKO) Espoo, Laurinlahti 68      
35. Ari Viljanen Helsinki, Vuosaari 68      
37. Tuire Kujala Espoo, Tuomarila 66      
37. Pasi Ahonen (EKO) Helsinki, Pihlajamäki 66 61    
37. Ari Sandstedt (EKO) Helsinki, Viikki 66 53 227 53
40. Antti Pösö (EKO) Helsinki, Etelä-Haaga 65      
41. Hannu Juka Espoo, Kivenlahti 64 61    
41. Risto Willamo Raasepori, Karjaa, Meltola 64 64    
41. Lauri Mäenpää Hanko Hangonkylä 64      
44. Jarkko Santaharju (EKO) Helsinki, Herttoniemi Parveke 63 60 1 35
44. Pyry Laurikka Helsinki, Maununneva 63      
46. Arto Keskinen (EKO) Espoo, Kuurinniitty 61 56 183 40
46. Hannu Juka (EKO) Espoo, Kivenlahti 61 61    
46. Eetu Paljakka Kirkkonummi, Tolsa 61 58    
49. Risto Nevanlinna (EKO) Espoo, Matinkylä 60      
49. Seppo Vuolanto (EKO) Helsinki, Katajanokka 60   65 30
51. Heikki Seppänen (EKO) Espoo, Mäkkylä 59      
51. Tuukka Kupiainen (EKO) Helsinki, Lauttasaari 59 53    
53. Monika Sundström Helsinki, Mellunmäki 58      
54. Lauri Viitanen (EKO) Raasepori, Bollsta 55 54    
54. Jouni Laaksamo (EKO) Kirkkonummi, Ravals 55 53 250 34
56. Kimmo Lehto Matinkylä 54      
57. Aki Viitanen (EKO) Raasepori, Bollsta 53 53    
57. Sami Kiema (EKO) Helsinki, Tapanila 53   241 81
57. Rixu Leppänen Vantaanlaakso 53 50 42 20
57. Olli Keskikallio Espoo, Mikkelä 53 52 48 20
61. Sari Autio Raasepori, Karjaa, Meltola 51 51    
62. Peter Sandelin Alppila, Helsinki 50      
62. Kimmo Virta (EKO) Raasepori, Åminnefors 50      
62. Nico Niemenmaa (EKO) Kirkkonummi, Gesterby 50 48    
65. Heikki Toljander (EKO) Karkkila Nyhkälänharju 49 47 80 47
66. Risto Willamo (EKO) Raasepori, Karjaa, Meltola 48 48    
66. Klaus Niemelä Espoo, Pihlajarinne 48      
68. Timo Toivonen Kirkkonummi, Friggesby 47 47    
69. Sara Haalahti Helsinki/Kannelmäki 45 35 123 23
70. Jirka Lahtinen (EKO) Sipoo, Söderkulla 44      
70. Frans Silvenius (EKO) Helsinki, Vuosaari 44 37 71 26
72. Sari Autio (EKO) Raasepori, Karjaa, Meltola 43 43    
73. Heikki Kantola Helsinki, Puotinharju 42      
74. Lauri Kleemola (EKO) Kirkkonummi, Kantvik 40      
75. Juhani Ahola Kirkkonummi, Veikkola 39 39    
76. Jouni Lindqvist (EKO) Espoo, Tapiola 38   32 12
76. Marko Teivonen (EKO) Karkkila, Sudetti 38 35 102 32
76. Pekka Saastamoinen (EKO) Vantaa Hakunila 38      
79. Pasi Pirinen (EKO) Espoo, Matinkylä 37 33 9 4
80. Jari Seppälä Helsinki, Merihaka 34      
81. Markku Kleemola (eko) Kirkkonummi, Veikkola 32 32    
82. Rami Porkka Vihti,Siippoo 30 30    
83. Anne Kotiharju (EKO) Espoo, Säteri 27      
83. Sara Haalahti (EKO) Helsinki/Kannelmäki 27 24 35 10
85. Kari Degerstedt Hyvinkää, Mustamännistö 22 22 12 8
85. Hanna Pesanto (EKO) Tuusula, Jokela 22      
87. Olli-Pekka Pärssinen Espoo, Lippajärvi 10      
88. Ari Kuisma Järvenpää 3 3 1 1