Etusivu Kirjaudu sisään Rekisteröidy

Tringan talvi-ekopinnaskaba 2018-2019

Klikkaamalla osallistujan nimeät näen hänen pinnalistansa. Klikkaamalla otsikkoriviä taulukon voi lajitella.

Sija Nimi Sijainti Pinnat Spondet km h
1. Sami Virta Raasepori, Antskog 115 106 1860  
2. Gustaf Nordenswan (eko) Helsinki Töölö 106 71 1040  
3. matti komulainen piilipuuntie 1 b 84 77    
4. Jani Ceder Espoo, Laurinlahti 76      
5. Yrjö Klinge Helsinki, Punavuori 75      
5. Jerian Sarikoski Helsinki, Kontula 75 65    
7. Jyri Strandberg Espoo, Pohjois-Tapiola 74      
8. Johannes Silvonen Hanko, Hanko-Pohjoinen (M) 73 69    
9. Kimmo Häkkinen Helsinki, Vuosaaren ekopinnat 72     245
10. Kim Söderling Vantaa, Myyrmäki 70   256 30
11. Antti Pösö Helsinki, Etelä-Haaga 65      
12. Kalevi Hiironniemi Helsinki, Malminkartano 62      
12. Tuukka Kupiainen Helsinki, Lauttasaari 62 56 124 85
14. Frans Silvenius Helsinki, Vuosaari 60 45 144 49
15. Ari Viljanen Helsinki, Vuosaari 59      
15. Timo Haikarainen Tammisaari 59 57 100 50
15. Hannu Niemi (dösä) Jollas 59      
18. Ari Sandstedt Helsinki, Viikki 56 43 225 78
19. Arto Keskinen Espoo, Kuurinniitty 54   236 32
20. Nico Niemenmaa Kirkkonummi, Gesterby 53      
20. Seppo Vuolanto (eko) Katajanokka 53 45 68 40
20. Jyrki Pynnönen (dösä) Espoo, Kalkkipellonmäki 53 44 42  
23. Hannu Juka Espoo, Kivenlahti 52      
24. Matias Castrén Helsinki, Lauttasaari 51   26  
24. Aki Viitanen Raasepori, Bollsta 51 51    
26. Aapo Salmela Helsinki, Viikki 49      
26. Kimmo Lehto Espoo, Matinkylä 49   22  
28. Lauri Viitanen Raasepori, Bollsta 48 48    
28. Olli Keskikallio Espoo, Mikkelä 48 46 163 48
28. Mika Laurila Espoo, Haukilahti 48 43    
31. Anu Hiittenkallio Espoo, Saunalahti 47     12
31. Antti Salovaara Helsinki, Ullanlinna 47      
33. Jaakko Koponen Järvenpää, Mikonkorpi 46 46    
33. Heikki Toljander Karkkila Nyhkälänharju 46 45 112 61
33. Timo Toivonen Kirkkonummi, Friggesby 46 46    
36. Risto Nevanlinna Espoo, Matinkylä 45      
36. Soili Kojola Tammisaari 45   41 16
38. Hannu Holmström Torpparinmäki 43     48
38. Ritva Swanljung Espoo, Mankkaa 43 39   42
38. Sami Kiema Helsinki, Tapanila 43   285 91
38. Markus Kanninen Helsinki 43      
42. Jorma Koistinen Raasepori, Bollsta 42      
43. Risto Willamo Raasepori, Karjaa, Meltola 41 41 120 40
44. Jouni Lindqvist Espoo Tapiola 40   49 15
45. Sari Autio Raasepori, Karjaa, Meltola 39 39 93 24
46. Tuomas Ojalehto Lauttasaari 37 37   8
47. Klaus Salo Vantaa, Hämeenkylä 36      
47. Marko Teivonen Karkkila, Sudetti 36 32 130 45
49. Jukka Meriläinen Nurmijärvi, Rajamäki 35 34 311  
50. Risto Attila Helsinki, Herttoniemenranta 32   60  
51. Monika Sundström Helsinki, Mellunmäki 31      
51. Mikko Leppänen Vantaa, Vantaanlaakso 31      
51. Klaus Niemelä Espoo, Pihlajarinne 31      
54. Eetu Paljakka Kirkkonummi, Tolsa 30 30 43  
55. Lauri Kleemola Kirkkonummi, Kantvik 29      
56. Mikael Ranta Raasepori, Mustio, Romsarby-Päsarträsket 27      
57. Markku Kleemola Kirkkonummi, Veikkola 24 24    
57. Kai Salminen Hki_Haaga 24 24 22 6
59. Rixu Leppänen Vantaa, Vantaanlaakso 21 21   3
59. Juhani Ahola Kirkkonummi, Veikkola 21 21    
59. Heikki Kantola Helsinki, Puotinharju 21      
62. Juha Metso Espoo/Nöykkiö 17     1
63. Jyrki Torppa Haukilahti Espoo 11      
64. Mikko Heikkinen Espoo, Latokaski 3      
65. Seppo Niiranen Järvenpää, Loutti 0      
65. Marko Teivonen Karkkila, Sudetti 0