Etusivu Kirjaudu sisään Rekisteröidy

Tringan talviskaba 2021-2022

Klikkaamalla osallistujan nimeät näen hänen pinnalistansa. Klikkaamalla otsikkoriviä taulukon voi lajitella.

Sija Nimi Sijainti Pinnat Spondet km h
1. Pekka Komi Helsinki 128 112    
2. Timo Damski Helsinki 118      
3. Jörgen Palmgren Espoo, Kaupunginkallio 111      
4. Terhi Ahde-Uusitalo Espoo, Kuurinniitty 106      
4. Mika Teivonen Karkkila 106      
6. Jyri Heino Vantaa, Tammisto 102      
7. Ari Sandstedt Helsinki, Viikki 100      
8. Pekka Toikka Helsinki, Kallio 97      
9. Micha Fager Vantaa Ylästö 95      
10. Tuomas Lukkarinen Helsinki, Taka-Töölö 89      
11. Andreas Lindén Helsinki, Lauttasaari 88      
11. Christer Casagrande Helsinki, Ullanlinna 88      
13. Istvan Kecskemeti Vihti kk 86      
14. Ulrika Wegelius-Varjonen Espoo 85      
14. Teemu Konttinen Helsinki, Lauttasaari 85      
16. Petro Pynnönen Lohja 82 75    
17. Arto Laakso Hämeenlinna 81      
18. Kimmo Heiskanen Helsinki, Aurinkolahti 75 62    
18. Mikko Kormilainen Helsinki, Oulunkylä 75      
18. Pekka Hänninen Helsinki, Suutarila 75 59    
21. Juha Metso Espoo, Nöykkiö 73      
21. Juha Laaksonen Helsinki Lauttasaari 73      
23. Juho Tirkkonen Helsinki, Kumpula 71 69    
24. Timo Haikarainen Raasepori, Tammisaari 70 64    
25. Arto Keskinen Espoo, Kuurinniitty 69 59    
26. Pyry Laurikka Helsinki, Maununneva 65 63    
26. Frans Silvenius Helsinki, Vuosaari 65 44    
28. Ritva Swanljung Espoo, Mankkaa 64 46   51
29. Dolf Assmann Helsinki, Tapanila 63 58    
29. Eija Putkuri Helsinki, Kannelmäki 63      
31. Tuire Kujala Espoo, Tuomarila 62      
32. Aarne Vattulainen Pitkäkatu 23,Hanko 59      
33. Jouni Lindqvist Espoo, Tapiola 58      
34. Kimmo Häkkinen Helsinki, Vuosaari 57      
34. Ahti Ihonen Helsinki, Maunula 57 47    
36. Timo Hiltunen Helsinki, Viikki 56      
36. Petri Shemeikka Helsinki, Kannelmäki 56      
36. Heikki Toljander Karkkila Nyhkälänharju 56 37 325 46
36. Erkki Hallila Vantaa, Kaivoksela 56 40    
40. Monika Sundström Helsinki, Mellunmäki 52   48 38
41. Kari Degerstedt Hyvinkää, Mustamännistö 51 45    
41. Peter Sandelin Helsinki, Alppila 51      
43. Hannu Raatikainen Helsinki, Tapanila 50      
43. Ari Viljanen Helsinki, Vuosaari 50      
45. Teppo Salo Espoo, Viherlaakso 46      
46. Timo Toivonen Kirkkonummi Friggesby 41 41    
47. Jukka Meriläinen Nurmijärvi, Rajamäki 40 39    
48. Erkki virolainen Kyyhkyspolku 3 39      
49. Antti Heikkilä Espoo, Pitkäniitty 34      
50. Heikki Kantola Helsinki, Puotinharju 31      
51. Hanna Pesanto Tuusula, Jokela 26      
52. Juhani Ahola Kirkkonummi, Veikkola 19 19   2
53. Jyri Strandberg Espoo, Pohjois-Tapiola 12      
54. Pyry Kortelainen Vihti 11   3 2
55. Rami Porkka Vihti 9      
56. Monika Sundström Helsinki, Mellunmäki 0      
56. Tuuli Siiskonen Helsinki, Punavuori 0      
56. Jarkko Saarela Hki/Lauttasaari 0