Etusivu Kirjaudu sisään Rekisteröidy

Tringan kotikuntaskaba 2020

Klikkaamalla osallistujan nimeät näen hänen pinnalistansa. Klikkaamalla otsikkoriviä taulukon voi lajitella.

Sija Nimi Sijainti Pinnat Spondet km h
1. Sakari Damski Kirkkonummi 229      
2. Magnus Nordman Kirkkonummi 220      
3. Hannu Palojärvi Helsinki, Tali 215      
3. Kimmo Heiskanen Helsinki, Aurinkolahti 215      
5. Petri Shemeikka Helsinki 208      
5. Eija Putkuri Helsinki 208      
5. Jaska Asplund Helsinki 208      
8. Asko Mäenpää Kirkkonummi 200      
9. Peter Buchert Helsinki 197      
10. Ari Sandstedt Helsinki, Viikki 196 1367 1281 204
11. Sami Tuomela Espoo 194      
12. Jouni Laaksamo Kirkkonummi 192      
13. Paula Niemelä Helsinki 191      
14. Leo Wallinmaa Lohja 190     189
14. Lauri Mäenpää Hanko, Hangonkylä 190      
16. Tarmo Lehtilä Espoo/Mankkaa 189      
17. Terhi Ahde-Uusitalo Espoo, Kuurinnitty 188      
18. Tuukka Kupiainen Helsinki, Lauttasaari 187 170    
19. Lauri Viitanen Raasepori 185 167    
20. Panu Muhli Inkoo 184      
21. Pasi Pirinen Espoo 181      
21. Kimmo Häkkinen Helsinki, Vuosaari 181      
23. Sami Virta Raasepori, Antskog 180 175    
24. Aarne Vattulainen Hanko 179      
25. Antti Heikkilä Espoo, Karhusuo 178   1748  
25. Timo Haikarainen Raasepori 178 173    
27. Touko Torppa Espoo 176      
27. Antti Mikala Espoo Eko Sponde 176      
29. Aki Viitanen Raasepori 175 159    
30. Ritva Swanljung Espoo, Mankkaa 174 131   214
30. Jörgen Palmgren Hanko 174 173   400
30. Christer Casagrande Helsinki,Ullanlinna 174      
30. Pasi Ahonen (EKO) Helsinki, Pihlajamäki 174      
34. Risto Nevanlinna Espoo, Matinkylä 171      
35. Frans Silvenius Helsinki, Vuosaari 168 139    
36. Ari Viljanen Helsinki 167      
37. Tiila Lindström Espoo, Pohjois-Tapiola 166      
38. Jukka Brunell Helsinki 165      
38. Risto Willamo Raasepori 165 164    
40. Peter Sandelin Helsinki Alppila 164      
41. Lauri Nikkinen Kirkkonummi 163 162    
42. Istvan Kecskemeti Vihti 160      
42. Teppo Salo Espoo 160      
44. Jarkko Santaharju Helsinki 156 52 55 19
44. Kimmo Harinen Helsinki, Meilahti 156      
46. Rainer Salo Hyvinkää/Kaukas 155      
47. Hannu Juka Espoo, Kivenlahti 154 152    
48. Kim Söderling Vantaa 150      
48. Jari Helander Järvenpää 150      
50. Jorma Rahikainen Helsinki 149 134    
51. Pekka Penttilä Vantaa 147 133    
52. Juha Metso Espoo, Nöykkiö 146      
53. Antti Salovaara Helsinki, Ullanlinna 145      
53. Tuire Kujala Espoo, Tuomarila 145      
55. Sari Autio Karjaa, Meltola 144 143    
56. Heikki Seppänen Espoo, Mäkkylä 143      
56. Heikki Toljander Karkkila 143 137 340 147
58. Juha Honkala Tuusula 142 141    
59. Timo Mäkinen Helsinki 139      
59. Andreas Lindén Helsinki, Lauttasaari 139      
61. Joachim Lindström Sipoo 138      
62. Leo Ahti Helsinki 133      
62. Kari Degerstedt Hyvinkää, Mustamännistö 133 132 238 80
64. Jukka Meriläinen Nurmijärvi, Rajamäki 132 131    
65. Christa Granroth Helsinki, Punavuori 131      
66. Pekka Ikonen Vantaa 128 128    
67. Lauri Kleemola Kirkkonummi 124      
68. Ritva Swanljung Inkoo, kesämökki 123 123    
68. Timo Penttilä Sipoo 123      
68. Markku Kleemola Kirkkonummi 123      
71. Heikki Kantola Helsinki, Puotinharju 120      
71. Raili Paavola Vantaa 120 36    
73. Anna Palmroos Espoo 115      
73. Mika Teivonen Karkkila 115      
75. Marko Teivonen Karkkila 114 102 542 124
75. Kai Salminen Helsinki 114 103 122 52
77. Pertti Panula Kirkkonummi, Finnträsk 111 111    
78. Jirka Lahtinen Sipoo 106      
79. Eetu Paljakka Helsinki (Kirkkonummi 31.03. saakka) 105 100    
79. Jaakko Hynninen Espoo, Tapiola Silkkiniitty 105      
81. Mikko Leppänen Vantaa 104      
81. Erkki Tietäväinen Raasepori 104      
83. Arto Keskinen Espoo, Kuurinniitty 103 100    
84. Erkki Tietäväinen Espoo 102      
85. Erkki Hallila Vantaa 97 90    
85. Matti Tanska Helsinki 97      
87. Jorma Rahikainen Hanko, Byön 91 89    
88. Juhani Ahola Kirkkonummi, Veikkola 87 87   15
89. Rixu Leppänen Vantaa 84 83    
90. Jimmy Träskelin Espoo, Soukka 78      
91. Janne Passi Helsinki 72      
92. Merja Nissinen Helsinki 71   226 72
93. Nina Brunberg Helsinki 56      
94. Juho Tirkkonen Helsinki, Kumpula 52 49 46 17
95. Mikael Ranta Raseborg 51      
96. Mikko Heikkinen Espoo 42      
97. Rami Porkka Vihti 40      
98. Matias Castren Helsinki 37      
99. Kimmo Lehto Espoo, Matinkylä 35      
100. Olli-Pekka Pärssinen Espoo, Lippajärvi 26      
101. Hanna Tura Vantaa 14      
102. Juho Tirkkonen Hanko, Hangon lintuasema 0