Etusivu Kirjaudu sisään Rekisteröidy

TLY:n 202020-lajikisa

Klikkaamalla osallistujan nimeät näen hänen pinnalistansa. Klikkaamalla otsikkoriviä taulukon voi lajitella.

Sija Nimi Sijainti Pinnat Spondet km h
1. Ismo Hyvärinen Naantali, Viluluoto 211 186    
2. Olli Tenovuo Uusikaupunki, Vasikkarintie 364 201 201    
3. Hannu Ali-Eskola Kaarina Nunnantie 36 197      
4. Jorma Tenovuo Parainen, Utö 196      
5. Henrik Salomaa Masku, Takapaltta 195 177    
5. Jorma Hellstén Kaarina, Piikkiö, Sipilänmäki 195      
7. Hans Nurmi Turku, Vätti 194 159    
8. Kalle Rainio Kaarina, Littoinen 193 168    
9. Totti Toiskallio Turku, Länsiranta 187 182    
10. Timo Palomäki Jurmo 186 186    
11. Santeri Hiltunen (EKO) Turku, Vaala 185 167    
12. Henrik Lindholm Kimitoön, Pederså 184 182    
12. Johan Linden Turku, keskusta 184 154 3750 146
14. Markus Tuomi Turku Luolavuori 183 174    
15. Jouni Saario Kaarina Hakalanmäki 179 160 1206  
16. Miia Rainio Kaarina, Littoinen 173      
17. Erkki Kallio Loimaa Alastaro, keskusta 169 164    
17. Erkki Kallio (EKO) Loimaa Alastaro, keskusta 169 164    
17. Mikko Niemi Kaarina, Piispanristi 169 153    
20. Hannu Ali-Eskola (EKO) Kaarina Nunnantie 36 168 68    
21. Timo Kurki Kustavi, Netori, Kiparluoto 162 161    
21. Petri Aalto (EKO) Kaarina Veitenmäki 162      
21. Antti Karlin Uusikaupunki Haapaniemi 162 156    
21. Markus Rantala Naantali, Rymättylä, Riiainen 162 161    
25. Mikael Nordström (EKO) Turku, Halinen 160      
26. Emma Kosonen (EKO) Turku, Halinen 159      
27. Neea Kelloniemi Turku, keskusta 157 135    
28. Rauno Laine Uusikaupunki, Jalavatie 155 152    
29. Mika Laine (EKO) Salo , Pahkavuori 148      
30. Katja Korhonen (EKO) Kaarina, Sorro 146      
31. Hans Nurmi Kimitoön, Dalsbruk 144 138    
32. Jussi Laaksonlaita Parainen, Lofsdal 143 139    
32. Kalle Rainio Parainen, Houtskari Lömsö 143 143    
34. Timo Kurki (EKO) Netori, Kiparluoto Kustavi 142 142 155 60
35. Hannu Hilke Parainen,Iniö Kolko 137      
36. Henrik Lindholm Turku, Moikoinen 136 134    
36. Merja Saario Kustavi Huruholma 136      
38. Tarja Pajari (EKO) Turku, Halinen 135 127 474 103
38. Tapio Koskela Parainen, Heisala 135 134    
40. Tapio Koskela (EKO) Parainen, Heisala 130 129    
41. Juha Jokinen Loimaa, Mellilä, Isoperä 120 119    
42. Markus Tuomi Parainen,Iniö,Åselholm 115 115    
43. Salla Meskanen LOKALAHTI, Mähkärläntie 114      
44. Tomi Kaijanen Kaarina, Littoinen 113 112    
45. Mikko Tamminen Pöytyä, Auvainen 100 100    
46. Jani Sormunen (EKO) Turku, Raunistula 93      
47. Juhani Ahola Parainen, Heisala Ekholmen 89 89    
48. Tero Saarinen (EKO) Kaarina, Sorro 88      
49. Petri Kääriä(EKO) Turku, Härkämäki 82 81    
50. Tarja Valliranta Paimio Terveyskeskus 72      
51. Sinna Lampinen Masku, Mäksmäki 70      
52. Kaiu Tamminen Kaarina, Voivala 30 30 108 16
53. Jere Kyyrö Turku/Iso-Heikkilä 14 14 4 1
54. Miia Rainio Kaarina, Littoinen 0      
54. Miia Rainio Kaarina, Littoinen 0      
54. Marja Hallikainen (EKO) Salo, Hajala 0      
54. Miia Rainio Kaarina, Littoinen 0      
54. Miia Rainio Kaarina, Littoinen 0      
54. Miia Rainio Kaarina, Littoinen 0      
54. Jn Turku 0      
54. Marja Hallikainen Salo, Hajala 0      
54. Grels Ramberg Lekvägen 2 a3, Kemiönsaari 0