Etusivu Kirjaudu sisään Rekisteröidy

Tringan kuntaskaba 2021

Klikkaamalla osallistujan nimeät näen hänen pinnalistansa. Klikkaamalla otsikkoriviä taulukon voi lajitella.

Sija Nimi Sijainti Pinnat Spondet km h
1. Asko Rokala Espoo 239      
2. Kimmo Heiskanen Helsinki/ Aurinkolahti 225 212    
3. Antti Mikala Espoo 222      
4. Ari Sandstedt Helsinki, Viikki 220      
5. Petri Shemeikka Helsinki 219      
6. Pekka Hänninen Helsinki, Suutarila 218 193    
7. Eija Putkuri Helsinki 217      
8. Lauri Mäenpää Hanko 216      
9. Aarne Vattulainen Hanko, Pitkäkatu 214      
10. Jaska Asplund Helsinki, Vuosaari 210      
11. Risto Rintala Hanko 202      
12. Christer Casagrande Helsinki 201      
13. Jarmo T. Koistinen Vihti, Vanjärvi 196      
14. Mika Teivonen Vihti 192      
15. Timo Hiltunen Helsinki, Viikki 191      
15. Ulrika Wegelius-Varjonen Espoo 191      
17. Timo Mäkinen Helsinki 190      
17. Andreas Lindén Helsinki 190      
17. Frans Silvenius Helsinki, Vuosaari 190 151    
20. Teemu Konttinen Helsinki, Lauttasaari 186      
20. Heikki Toljander Karkkila Nyhkälänharju 186 178 768 322
22. Kimmo Häkkinen Helsinki, Vuosaari 185      
23. Ritva Swanljung Espoo 183 156   263
24. Dolf Assmann Helsinki, Tapanila 178 164    
25. Pasi Pirinen Kirkkonummi 176      
26. Paula Niemelä Helsinki 175      
27. Timo Haikarainen Raasepori 174 168    
28. Ari Viljanen Helsinki 173      
28. Lauri Viitanen Raasepori 173 167    
30. Kari Degerstedt Hyvinkää, Mustamännistö 172 169 2070 299
30. Juha Metso Espoo, Nöykkiö 172      
30. Teppo Salo Espoo 172 147    
33. Lauri Nikkinen Kirkkonummi 170 169    
34. Peter Sandelin Helsinki, Alppila 169      
35. Tiila Lindström Pohjois-Tapiola 168      
36. Istvan Kecskemeti Vihti 166      
37. Timo Toivonen Kirkkonummi Friggesby 165 165    
38. Touko Torppa Kirkkonummi 164      
39. Andreas Lindén Sipoo 163      
40. Janne Syväniemi Espoo, Leppävaara 160 149    
41. Istvan Kecskemeti Espoo 159      
42. Rainer Salo Hyvinkää/Kaukas 158      
43. Aki Viitanen Raasepori 157 150    
44. Jorma Rahikainen Helsinki 156 141    
45. Kim Söderling Vantaa 151      
45. Kim Söderling Hanko visitor 151      
47. Tuire Kujala Espoo 148      
47. Istvan Kecskemeti Helsinki 148      
49. Markku Kleemola Kirkkonummi, Veikkola 146 139    
50. Jukka Meriläinen Nurmijärvi 145 144    
50. Ville Hyvärinen Helsinki 145      
50. Jukka Meriläinen Hyvinkää 145 144    
50. Pasi Ahonen Helsinki ( Pihlajamäen pinnat) 145      
54. Heikki Kantola Helsinki, Puotinharju 143      
55. Juhapekka Helo Helsinki 141 76 1288 112
56. Jaakko Hynninen Espoo 138      
57. Jouni Karppinen Helsinki, Kaarelapinnat 136      
58. Carita Aminoff Raasepori + Hanko 134 130    
59. Pekka Ikonen Vantaa 133      
60. Lauri Kleemola Kirkkonummi 130      
61. Mikko Leppänen Helsinki 127      
62. Eetu Paljakka Kirkkonummi 124      
63. Ville Wallinmaa VainLauttasaari 123      
64. Ritva Swanljung Inkoo 121 121   156
65. Rami Porkka Vihti 120      
65. Mikko Leppänen Espoo 120      
67. Marko Teivonen Karkkila 118 102 509 113
68. Timo Penttilä Sipoo 116      
68. Erkki Hallila Helsinki 116 102    
70. Nils Nyström Vantaa 112      
71. Joachim Lindström Sipoo 108      
71. Matti Tanska Helsinki 108      
71. Alex Nylander Helsinki, Kallio 108      
74. Juha Järvinen Raasepori 106 100    
75. Janne Passi Helsinki 105      
75. Kai Salminen Haaga/Helsinki 105 103 191 58
77. Mika Teivonen Karkkila 104      
78. Henri Salmi Vantaa, Martinlaakso 102      
79. Mikko Leppänen Vantaa 100      
80. Joona Koskinen Vantaa 99      
81. Markku Marttila Sipoo 98      
82. Inka Voutilainen Vantaa 96      
83. Tuula Meriläinen Nurmijärvi 95      
84. Jorma Rahikainen Hanko/Byön 94 94    
85. Jirka Lahtinen Sipoo 91      
86. Pertti Panula Kirkkonummi 89 89 61 27
86. Hannu Juka Espoo 89 89    
86. Tuula Meriläinen Hyvinkää 89      
89. Ritva Swanljung Kauniainen 85 84    
90. Touko Torppa Sipoo 79      
91. Marko Nurmi Mäntsälä 76      
92. Juhani Ahola Kirkkonummi 74 74    
93. Juhani Ahola Siuntio 71 71    
94. Tuukka Kupiainen Helsinki, Lauttasaari 68 62    
95. Julius Mäkinen Helsinki 64 62   21
96. Juhani Ahola Lohja 63 63    
97. Andreas Lindén Pornainen 62      
98. Nina Brunberg Helsinki 61      
99. Dolf Assmann Kirkkonummi 60 59 18 12
99. Nico Niemenmaa Kirkkonummi 60      
101. Merja Nissinen Helsinki 59   162 49
102. Anna-Mari Rantala Vantaa 46      
103. Hanna Telkki Sipoo 42      
104. Nico Niemenmaa Inkoo 39      
105. Jouni Lindqvist Kauniainen 13      
106. Tiina Lampinen Jyväskylä 9      
107. Mikko Helsinki 6      
108. Mikko Heikkinen Espoo 0