Etusivu Kirjaudu sisään Rekisteröidy

Tringan talvidösäskaba 2017-2018

Klikkaamalla osallistujan nimeät näen hänen pinnalistansa. Klikkaamalla otsikkoriviä taulukon voi lajitella.

Sija Nimi Sijainti Pinnat Spondet km h
1. Jyrki Pynnönen Espoo Kalkkipellonmäki 110 74 355  
1. Eino Hiekkanen (EKO) Helsinki, Viikki 110      
3. Sami Virta (EKO) Raasepori, Antskog 108 90 1995  
4. Gustaf Nordenswan (EKO) Helsinki Töölö 103 76 755  
5. Jyri Strandberg (EKO) Pohjois-Tapiola 94      
6. Kari Lindblom (EKO) Helsinki, Maunula 91   990  
7. Touko Torppa Helsinki, Koskela 82      
8. Aatu Vattulainen (EKO) Hanko,Uddskatan 81      
8. Otso Häärä (EKO) Helsinki, Viikki 81      
10. Antti Mikala Espoo, Laajalahti 78      
11. Tuukka Kupiainen Helsinki, Lauttasaari 77 64 388 76
12. Ritva Swanljung Espoo, Mankkaa 76 48   107
13. Jani Ceder (EKO) Espoo, Laurinlahti 75      
14. Nico Niemenmaa Kirkkonummi, Gesterby 74      
15. Ari Sandstedt Helsinki, Viikki 73 58 215 59
15. Kimmo Häkkinen (EKO) Helsinki, Vuosaaren ekopinnat 73 66 660 300
15. Matti Komulainen EKO Piilipuuntie 1 Espoo 73 70    
18. Riikka Leppänen Vantaa, Vantaanlaakso 71 58    
18. Kalevi Hiironniemi Helsinki, Malminkartano 71      
20. Mikko Leppänen Vantaa, Vantaanlaakso 68      
20. Seppo Vuolanto (EKO) Helsinki, Kulosaari 68 61 115 51
22. Ari Viljanen Helsinki, Vuosaari 65      
23. Sami Kiema EKO Helsinki, Tapanila 62   281 83
24. Mika Laurila Espoo, Haukilahti 60 52    
24. Erkki Karhu (EKO) Espoo, Tapiola 60 55    
26. Jerian Sarikoski Helsinki, Kontula 58 58    
26. Kim Söderling (EKO) Vantaa, Myyrmäki 58      
28. Lauri Viitanen (EKO) Raasepori, Bollsta 57 55    
28. Eetu Paljakka Kirkkonummi, Tolsa 57 55    
30. Antti Salovaara Helsinki, Ullanlinna 56      
31. Frans Silvenius Helsinki Vuosaari 55 40    
31. Aki Viitanen (EKO) Raasepori, Bollsta 55 54    
33. Arto Keskinen (EKO) Espoo, Kuurinniitty 54 53 173 36
34. Yrjö Klinge EKO Helsinki, Punavuori 52      
34. Heikki Toljander (EKO) karkkila, nyhkälänharju 52 49 120 65
36. Risto Willamo (EKO) Raasepori, Karjaa, Meltola 51 51 160 53
37. Pasi Pirinen (EKO) Espoo, Matinkylä 49      
37. Petro Pynnönen Lohja, Moisio 49 49    
39. Kimmo Virta EKO Raasepori, Brunkom 48 48 24 6
39. Sari Autio (EKO) Raasepori, Karjaa, Meltola 48 48 100 39
39. Risto Nevanlinna Espoo, Matinkylä 48      
39. Monika Sundström Helsinki, Mellunmäki 48 44    
43. Kari Degerstedt Hyvinkää, Mustamännistö 46 44   46
44. Teppo Salo (EKO) Espoo, Viherlaakso 44      
44. Timo Toivonen(EKO) Kirkkonummi, Friggesby 44 44    
46. Klaus Niemelä (EKO) Espoo, Pihlajarinne 43      
46. Hannu Niemi Helsinki Jollas 43      
48. Marko Teivonen (EKO) Karkkila, Sudetti 42 36 99 42
49. Heikki Kantola Helsinki, Puotinharju 41      
50. Mikael Ranta (EKO) Raasepori, Mustio, Romsarby 40 40    
51. Markku Kleemola (EKO) Kirkkonummi, Veikkola 35 35 69 29
52. Lauri Kleemola (EKO) Kirkkonummi, Kantvik 33      
53. Peter Sandelin Helsinki, Alppila 28      
54. Julius Laitinen Vantaa, Hakunila 1 1    
55. Erkki Karhu Espoo, Tapiola 0