Etusivu Kirjaudu sisään Rekisteröidy

Valtakunnallinen ruokintapinnakisa 2019-20

Klikkaamalla osallistujan nimeät näen hänen pinnalistansa. Klikkaamalla otsikkoriviä taulukon voi lajitella.

Sija Nimi Sijainti Pinnat Spondet km h
1. Pasi Airike Peksalantie 16 Angelniemi 31      
1. Antti Karlin Uusikaupunki, Haapaniemi 31 31    
3. Juhani Honkola Inari, Ivalo, Salmenranta 30      
4. Stefan Blomqvist Espoo Joupinmäki 27      
4. Seppo Mertanen Likolahti, Äänekoski 27      
4. Juha Saarnio Pyhäranta/Ihode 27 27    
4. Eino Korsi Rauma, Paroalho 27      
8. Ari Ahtiainen ja Marja Koskimäki Rauma Pyynpää 26      
8. Ilkka Lyytikäinen ja Marja Nupponen Helsinki, Tapanila, Ripetie 26 26    
10. Santeri Hiltunen Turku, Vaala 25      
11. Heidi Ojanen Pori, Ahlainen, Suutarinkuja 24      
11. Mikael Ranta Raasepori, Mustio, Romsarby 24      
13. Sisko Mikkonen Tuusula, Riihikallio 23      
13. Miikka Leinonen Myrskylä, Humalakoski 23      
13. Mikko Tamminen Pöytyä, Auvainen 23 23    
16. Harri Niemi Lappeenranta/Uus-Lavola 22      
16. Jouni ja Tuuli Räsänen Mikkeli, Haukivuori 22      
16. Christer Casagrande Loppi, Villanokka 22      
16. Reijo Leino Forssa, Matku 22      
16. Markku Kleemola Kirkkonummi, Veikkola, Männistöntie 22      
21. Esa Helander Rauma , Unaja 21      
21. Pirkko Kortelahti Pori,Lavia 21      
23. Erkki Jokinen Lieto Kärpijoki 20      
23. Risto Willamo Raasepori, Karjaa, Meltola 20      
23. Rolf Friberg Porvoo/Kevätkumpu 20      
23. Hannes Halminen Rauma, Ylikieri 20      
23. Hanna Pesanto Tuusula/Jokela 20      
28. Sonja Tiainen Parikkala, Kummunkylä 19      
28. Bart Venema Raasepori, Pohja, Persböle 19      
28. Bart Venema Salo, Perniö, Ylönkylä 19      
28. Virva Poikonen Rauma, Sarkontie 19D 19      
28. Christer Casagrande Loppi, Salmio 19      
33. Janne Riihimäki Salo 18      
33. Harri Mäkinen Lempäälä, Haurala 18      
33. Esa Rajamäki Lieto, Vierunpuisto 18      
33. Jukka ja Tuula Meriläinen Nurmijärvi, Rajamäki 18 18    
33. Juho Tirkkonen Helsinki, Vallilanlaakso 18 18    
38. Aleksi Lohtander Rauma, Kortela 17      
39. Timo J. ja Eija Leppänen Enontekiö Hetta 15      
39. Juho Tirkkonen Helsinki, Keinumäki 15 15    
41. Kustaa Vaahtoranta Tuusula, Hyrylä 14      
42. Oskari Saunisto Savonlinna, Haukiniemi 13 13    
42. Tarja Pajari Rauma, Kaunisjärvi 13 13    
42. Ritva Swanljung Espoo, Mankkaa 13 13    
45. Mika Ikonen Pori, niittyulmantie 26 a 9 12      
45. Toni Vahtola Eura 12      
45. Ville Wallinmaa Helsinki, Lauttasaari 12      
45. Eetu Paljakka Kouvola, Ruotilan mökkiruokinta 12 12    
49. Unto Laitala Taivalkoski, Kotimaankorpi 11      
49. Petri Hakosalo Merikarvia Ylikylä 11      
51. Olli-Pekka Karlin Oulu, Yli,-Ii, Maalismaa 10      
52. Erkko Einiö Lohja 9 9    
53. Jaakko Koponen Järvenpää, Peurakatu 5      
54. Juhani Honkola Inari, Ivalo, Salmenranta 0