Etusivu Kirjaudu sisään Rekisteröidy

Tringan ekopinnaskaba 2021

Klikkaamalla osallistujan nimeät näen hänen pinnalistansa. Klikkaamalla otsikkoriviä taulukon voi lajitella.

Sija Nimi Sijainti Pinnat Spondet km h
1. Jyri Strandberg Espoo, Pohjois-Tapiola 261      
2. Yrjö Klinge Helsinki, Punavuori 234      
3. Gustaf Nordenswan Helsinki Temppeliaukio 231 203 2815  
4. Eino Hiekkanen Helsinki Viikki 227      
5. Jani Ceder Espoo, Laurinlahti 222      
6. Pekka Hänninen Helsinki, Suutarila 219 191    
7. Kalevi Hiironniemi Helsinki, Malminkartano 212      
8. Aarne Vattulainen Hanko,Pitkäkatu 211      
9. Ari Sandstedt Helsinki, Viikki 195      
10. Sami Kiema Helsinki, Pihlajamäki 188   1091 322
11. Antti Salovaara Helsinki, Ullanlinna 187   1800  
12. Heikki Toljander Karkkila Nyhkälänharju 186 176 600 380
13. Kari Degerstedt Hyvinkää, Mustamännistö 184 179 2249 255
14. Ari Viljanen Helsinki, Vuosaari 173      
15. Mikko Leppänen Vantaa 171      
16. Frans Silvenius Helsinki, Vuosaari 168 143 375 146
16. Auli Soukainen Espoo, Lukupuro 168      
18. Antti Pösö Helsinki, Etelä-Haaga 167   1930 219
19. Janne Syväniemi Espoo, Leppävaara 166 150 2300 1100
20. Timo Hiltunen Helsinki, Viikki 165      
21. Henri Salmi Vantaa, Martinlaakso 163      
22. Timo Haikarainen Raasepori Tammisaari 158 157    
23. Juhapekka Helo Helsinki, Kallio 152 107 2312 175
23. Antti Heikkilä Espoo, Karhusuo 152   446  
25. Sampsa Malmberg Espoo, Tapiola 147      
26. Risto Willamo Karjaa, Meltola 138 137    
26. Timo Toivonen Kirkkonummi Friggesby 138 138    
28. Lauri Viitanen Raasepori, Bollsta 136 136    
29. Mika A. Laurila Helsinki, Töölö 135 122    
29. Marko Teivonen Karkkila, Sudetti 135 121 569 126
31. Heikki Kantola Helsinki, Puotinharju 131      
32. Filippa Loikkanen Espoo, Tapiola 130      
33. Aki Viitanen Raasepori, Bollsta 125 125    
34. Eeva Kota-aho Vantaa, Hakunila 124 118    
35. Jorma Koistinen Raasepori, Tammisaari 122      
36. Pirjo Toivonen-Helokangas Vantaa, Askisto 120   137 137
37. John Seppänen Helsinki, Vuosaari 116 115 270 56
38. Juha Ketonen Kirkkonummi, Kylmälä 114      
39. Marko Halonen Kirkkonummi, Sundsberg 110 110    
40. Erkki Karhu Espoo Tapiola 109      
41. Ninni Mikkonen Espoo, Mäkkylä 106 100 334 60
41. Lauri Kleemola Kirkkonummi, Kantvik 106      
43. Topi Tanhuanpää Espoo, Mäkkylä 105 99 347 56
44. Arttu Oksanen Espoo, Tapiola 96      
44. Pertti Panula Kirkkonummi Finnträsk 96 96 115 37
46. Markku Kleemola Kirkkonummi, Veikkola 74 72    
47. Julius Mäkinen Helsinki, Hermanni 56 54   21
48. Tuukka Kupiainen Helsinki, Lauttasaari 54 49    
49. Anne Puisto Vihti, Otalampi 49      
50. Eetu Paljakka Kirkkonummi, Tolsa 47 47 57  
51. Ilkka Laakso Helsinki, Patola 44      
52. Marjut Mikkonen Kaarela 26      
53. Janne Bruun Helsinki, Pihlajamäki 0      
53. Kim Söderling Vantaa Myyrmäki 0      
53. Johanna Lemettinen Lammi 0