Etusivu Kirjaudu sisään Rekisteröidy

Kaupunginosakisa - heinäkuu 2016

Klikkaamalla osallistujan nimeät näen hänen pinnalistansa. Klikkaamalla otsikkoriviä taulukon voi lajitella.

Sija Nimi Sijainti Pinnat Spondet km h
1. Kimmo Heiskanen Helsinki, Itäinen suurpiiri 140     69
2. Ulla-Maija Vainikka Helsinki, Kaakkoinen suurpiiri 138     63
3. Jorma Vickholm Helsinki, Kaakkoinen suurpiiri 128 128   34
3. Juha Saari Helsinki, Kaakkoinen suurpiiri 128      
5. Antti Heikkilä Espoo, Vanha-Espoo 114 114    
6. Paul Segersvärd Helsinki, Kaakkoinen suurpiiri 113      
7. Klaus Niemelä Espoo, Vanha-Espoo 112      
8. Petri Lankila Helsinki, Koillinen suurpiiri 111      
9. Ritva Swanljung Espoo, Suur-Tapiola 107 104   17
10. Jyri Heino Helsinki, Pohjoinen suurpiiri 100      
11. Antti Below Helsinki, Östersundomin suurpiiri 97      
12. Arto Keskinen Espoo, Suur-Tapiola 94      
13. Arto Ahvenainen Helsinki, Pohjoinen suurpiiri 88      
14. Philip Borg Vantaa, Koivukylä 83      
15. Markus Harju Vantaa, Tikkurila 79 79    
16. Pekka Tainio Helsinki, Koillinen suurpiiri 77      
17. Mikko Leppänen Vantaa, Myyrmäki 72      
17. Petri Lankila Helsinki, Läntinen suurpiiri 72      
19. Riikka Leppänen Vantaa, Myyrmäki 71 71   17
20. Kim Söderling Vantaa, Myyrmäki 68      
21. Ritva Swanljung Kauniainen 64 64   20
22. Timo Lintula Vantaa, Kivistö 62 61   12
23. Hannu Niemi Helsinki, Kaakkoinen suurpiiri 60      
23. Juha Ahvenainen Helsinki, Pohjoinen suurpiiri 60      
23. Klaus Niemelä Espoo, Pohjois-Espoo 60      
26. Petri Lankila Helsinki, Kaakkoinen suurpiiri 59      
27. Petri Lankila Helsinki, Keskinen suurpiiri 58      
28. Arto Keskinen Espoo, Suur-Matinkylä 56      
28. Ari Sandstedt Helsinki, Koillinen suurpiiri 56 56   4
28. Petri Lankila Helsinki, Pohjoinen suurpiiri 56      
28. Arto Keskinen Espoo, Vanha-Espoo 56      
32. Pekka Routasuo Espoo, Pohjois-Espoo 53      
32. Klaus Niemelä Espoo, Suur-Leppävaara 53      
34. Mikko Koho Espoo, Suur-Matinkylä 51 51    
35. Kim Söderling Vantaa, Aviapolis 48      
36. Mikko Heikkinen Espoo, Suur-Kauklahti 41      
37. Klaus Niemelä Kauniainen 40      
38. Antti Heikkilä Kauniainen 36      
39. Jari Seppälä Helsinki, Keskinen suurpiiri 29      
40. Kai Salminen Helsinki, Pohjoinen suurpiiri 26 26 3 3
41. Tiina Niskanen Espoo, Suur-Leppävaara 24      
42. Heikki Kantola Helsinki, Itäinen suurpiiri 18      
43. Heikki Kantola Helsinki, Kaakkoinen suurpiiri 8      
43. Mikko Alestalo Helsinki, Kaakkoinen suurpiiri 8      
43. Arto Keskinen Espoo, Suur-Espoonlahti 8      
46. Kim Söderling Vantaa, Kivistö 6      
46. Johannes Silvonen Helsinki, Läntinen suurpiiri 6      
48. Arto Keskinen Espoo, Pohjois-Espoo 4      
48. Inka Plit Espoo, Suur-Kauklahti 4