Etusivu Kirjaudu sisään Rekisteröidy

Tringan talvi-ekopinnaskaba 2020-2021

Klikkaamalla osallistujan nimeät näen hänen pinnalistansa. Klikkaamalla otsikkoriviä taulukon voi lajitella.

Sija Nimi Sijainti Pinnat Spondet km h
1. Sami Virta Raasepori, Antskog 122 109 1612  
2. Jyri Strandberg Espoo, Pohjois-Tapiola 116 80 2398  
3. Gustaf Nordenswan Helsinki Temppeliaukio 115 89 1195  
4. Yrjö Klinge Helsinki, Punavuori 106      
5. Petri Lankila Helsinki, Pohjois-Haaga 87      
6. Jani Ceder Espoo, Laurinlahti 85      
7. Aarne Vattulainen Hanko,Pitkäkatu 81      
8. Kalevi Hiironniemi Helsinki, Malminkartano 80      
8. Pekka Hänninen Helsinki, Suutarila 80 68    
8. Jyri Heino Vantaa, Tammisto 80      
11. Erkki Karhu Espoo, Tapiola 74      
12. Mika A. Laurila Helsinki, Töölö 72 55    
12. Markku Varhimo Helsinki, Tapaninvainio 72      
14. Antti Pösö Helsinki, Etelä-Haaga 69   965 104
15. Frans Silvenius Helsinki/Vuosaari 66 56 184 79
16. Sami Kiema Helsinki, Pihlajamäki 65   404 133
17. Ari Viljanen Helsinki, Vuosaari 63      
17. Ari Sandstedt Helsinki, Viikki 63 49 146 45
19. Sampsa Malmberg Espoo, Tapiola 61      
20. Lauri Viitanen Raasepori, Bollsta 57 57    
21. Kim Söderling vantaa, myyrmäki 56   185  
22. Kimmo Virta Raasepori/Brunkom 55   201 25
23. Antti Salovaara Helsinki, Ullanlinna 54      
24. Aki Viitanen Raasepori, Bollsta 53 53    
24. Risto Willamo Karjaa, Meltola 53 53    
26. Seppo Vuolanto Helsinki, Katajanokka 51 46 80 40
27. Nico Niemenmaa Kirkkonummi, Hevosenkavio 49      
28. Jouni Lindqvist Espoo Tapiola 45   51 19
29. Eetu Paljakka Kirkkonummi, Tolsa 44 44 150  
29. Kimmo Lehto Espoo, Matinkylä 44      
31. Andreas Lindén Helsinki, Lauttasaari 43      
32. Timo Haikarainen Raasepori Tammisaari 42 41    
32. Antti Heikkilä Espoo, Karhusuo 42   188  
34. Marko Halonen Kirkkonummi, Sundsberg 41 40    
34. Risto Laine Kirkkonummi Långvik 41 41    
34. Hannu Raatikainen Helsinki, Tapanila 41      
34. Timo Toivonen Friggesby 41 41    
38. Jussi Omaheimo Helsinki, Vesala 39 37 130 38
39. Marko Teivonen Karkkila, Sudetti 37 34 130 37
40. Lauri Kleemola Kirkkonummi, Kantvik 33      
41. Heikki Kantola Helsinki, Puotinharju 29      
42. Markku Kleemola Kirkkonummi, Veikkola 28 27    
43. Julius Mäkinen Helsinki, Hermanni 27 25 10 5
44. Pyry Kortelainen Vihti 25   70  
44. Hanna Pesanto Tuusula, Jokela 25      
44. Pekka Saastamoinen Vantaa Hakunila 25      
47. Ahti Ihonen Helsinki, Maunula 14 14 26 2
48. Alex Nylander Helsinki, Kallio 11 11    
49. Risto Laine Kirkkonummi Långvik 0