Etusivu Kirjaudu sisään Rekisteröidy

Tringan ekopinnaskaba 2015

Klikkaamalla osallistujan nimeät näen hänen pinnalistansa. Klikkaamalla otsikkoriviä taulukon voi lajitella.

Sija Nimi Sijainti Pinnat Spondet km h
1. Petri Lankila Helsinki, Pohjois-Haaga 262 228 9864  
2. Otso Häärä Helsinki, Viikki 227 211 5618  
3. Gustaf Nordenswan Helsinki, Töölö 224 174 2600  
4. Pekka Malinen Helsinki, Kannelmäki 221   8231  
5. Jani Ceder Espoo, Laurinlahti 220      
5. Sami Virta Antskog 220 213    
7. Aatu Vattulainen Hanko Uddskatan 215      
8. Kim Söderling Vantaa, Myyrmäki 214   3430  
9. Arto Keskinen Espoo, Kuurinniitty 213 186 1972 400
10. Touko Torppa Espoo, Kivenlahti 212 198 2493  
11. Tiila Lindström Espoo, Pohjois-Tapiola 210      
12. Hannu Talvitie Espoo, Tapiola 205   3810  
13. Frans Silvenius Helsinki, Vuosaari 200 146 955 276
14. Anu Hiekkanen Helsinki, Viikki 198      
14. Janne Bruun Helsinki, Pihlajamäki 198      
16. V-P Viklund Helsinki, Munkkivuori 192 168    
17. matti komulainen espoo , särkikuja 190 182    
17. Sami Kiema Helsinki, Tapanila 190   1552 425
17. Pekka Tainio Helsinki,Viikki 190      
20. Mikko Kormilainen Helsinki, Oulunkylä 186      
21. Pasi Ahonen Helsinki, Pihlajamäki 185      
22. Virpi Muukka Helsinki, Pajamäki 183      
23. Ari Viljanen Helsinki, Oulunkylä 182      
24. Ville Wallinmaa Helsinki, Lauttasaari 181      
25. Paul Segersvärd Helsinki, Laajasalo, Kumianpää 180      
26. Jouni Lindqvist Espoo, Tapiola 177   521 136
26. Kimmo Häkkinen Helsinki, Vuosaari 177 158 2470 980
28. Matias Castrén Espoo, Niittymaa 176      
29. Heikki Toljander karkkila, nyhkälänharju 175 168 761 627
30. Vesa Kärpijoki Espoo, Mankkaa 174      
31. Kimmo Virta Raasepori, Brunkom 172      
32. Risto Willamo Raasepori, Karjaa, Meltola 169 166 530 140
33. Margus Ellermaa Länsi-Herttoniemi 168 166    
33. Hannu Varkki Helsinki, Puotila 168 162    
35. Henriika Haapakoski Helsinki, Tapanila 167   867 245
35. Yrjö Klinge Helsinki Punavuori 167      
37. Tarmo Lehtilä Espoo, Mankkaa 166      
38. Kalle Virta Karkkila 165      
39. Tapani Lindfors Vantaa 164      
39. Antti Pösö Helsinki, Etu-Töölö 164      
41. Sari Autio Raasepori, Karjaa, Meltola 163 161 480 125
42. Tuomas Lahti Helsinki, Taka-Töölö 161      
43. Christer Casagrande Helsinki, Ullanlinna 159 158 216 82
43. Antti Heikkilä Espoo, Karhusuo 159 155 590  
45. Aku Korhonen Helsinki, Itä-Pasila 157   360 129
46. Lauri Viitanen Raasepori, Bollsta 155 153 1290 176
47. Johannes Silvonen Helsinki, Ruskeasuo 154   375 75
48. Mikko Koho Hanko, Bengtsår 148 147    
49. Mikael Ranta Raasepori, Mustio, Romsarby 147 147 535  
49. Petro Pynnönen Lohja, Moisio 147 144    
51. Heikki Kantola Helsinki, Puotinharju 145      
52. Veli-Matti Laitinen Vantaa, Lapinkylä, Koivupää 141   735 64
53. Mika Laurila Espoo, Haukilahti 137 126    
54. Ilkka Sammalkorpi Helsinki, Laajasalo 135      
54. Aki Viitanen Raasepori, Bollsta 135 134 386 60
56. Ritva Swanljung Inkoo, Orslandet (mökki) 134 134 164 103
57. Juha Ketonen Kirkkonummi Kylmälä 133      
58. Antti Salovaara Helsinki, Ullanlinna 131   408 58
59. Martti Vattulainen Raasepori Högböle 130 130 100 40
60. Eetu Paljakka Kirkkonummi, Laajakallio 128 125 381 58
61. Timo Toivonen Kirkkonummi Friggesby 127 127    
62. Joni Sundström Lohja, Mettula 123 123   60
63. Klaus Niemelä Espoo, Pihlajarinne 121      
63. Heikki Karimaa Helsinki, Kruununhaka 121   192 37
63. Nico Niemenmaa Kirkkonummi, Gesterby 121 119    
66. Ari Sandstedt Viikki 119 114 116 56
67. Marko Teivonen Karkkila, Sudetti 115 109 141 53
67. Lassi Hackman Espoo, Tapiola 115 112    
69. Istvan Kecskemeti Vihti kk 111 111    
69. Eeva Kota-aho Vantaa, Hakunila 111 104    
69. Pertti Panula Kirkkonummi Finnträsk 111 110    
72. Markku Airio Espoo, Furubacka 108   184  
73. Timo Vilkka Helsinki, Lauttasaari 107      
74. Erik Nuutila Siuntio, Raivio, Lilla Lonoks 105      
75. Kustaa Vaahtoranta Helsinki, Länsi-Pakila 103      
76. John Seppänen Helsinki, Vuosaari 102 102 224 43
76. Jimmy Träskelin Espoo, Soukka 102      
78. Ilkka Laakso Helsinki, Patola 95      
79. Mikko Heikkinen Espoo, Kauklahti 90      
80. Jari Seppälä Merihaka 89      
81. Ninni Mikkonen Vermo, Mäkkylä, Espoo 88      
82. Markku Vuorikari Kirkkonummi Kolsari 87      
83. Juha Järvinen Raasepori/Fiskars 86      
84. Hannu Niemi Helsinki, Jollas 85      
85. Asko Mäkinen Helsinki, Pitäjänmäki 81 75    
86. Juhani Ahola Kirkkonummi, Veikkola 79 79 52 21
87. Jaakko Ekman Helsinki/Munkkivuori 75      
88. Andrea Maier Helsinki, Herttoniemi 74      
89. Tanja Ylitöyrä Helsinki, Viikki 70 62    
90. Emilia Raunio Helsinki, Etu-Töölö 58   60 11
90. Erkki Lehtovirta Vantaa, Pähkinärinne 58 58 46 13
92. Merja Nissinen Helsinki, Vuosaari 55 2 138 28
92. Marja-Sisko Tuoriniemi Helsinki, Tammisalo 55      
94. Esko Piirainen Helsinki, Myllykylä 53 53 348 32
94. Jaakko Hynninen Helsinki, Paloheinä 53 53 22 7
96. Juha Kettunen Helsinki, Lauttasaari 51      
97. Hannu Raatikainen Helsinki, Ruskeasuo 45      
98. Olli Kivelä Helsinki, Sakarinmäki 42      
99. Heta Seppälä Siuntio, Pikkala 34 28    
99. Reijo Saaripelto, kaupunkipinnat Helsinki, Töölö 34      
101. Marjut Mikkonen Malminkartano 32      
102. Pirjo Viitanen Raasepori, Bollsta 27 27    
103. Anna-Maija Myllynen Vantaa, Martinlaakso 26      
104. Lea Tähtinen Espoo, Puolarmaari 14      
105. Jussi Salokorpi Vapaala 3      
105. Riitta Karhu Helsinki, Pihlajamäki 3      
107. Eino Honkanen Fiskars 0