Etusivu Kirjaudu sisään Rekisteröidy

Tringan talvi-ekopinnaskaba 2013-2014

Klikkaamalla osallistujan nimeät näen hänen pinnalistansa. Klikkaamalla otsikkoriviä taulukon voi lajitella.

Sija Nimi Sijainti Pinnat Spondet km h
1. Gustaf Nordenswan Helsinki, Töölö 91 62 800  
2. Petri Lankila Helsinki, Pohjois-Haaga 85      
3. Sami Virta Raasepori, Antskog 83 79 1236  
4. Otso Häärä Helsinki, Viikki 79 75 608  
4. Aatu Vattulainen hanko,Uddskatan 79      
6. Jyri Heino Vantaa, Tammisto 74   1714  
7. Antti Mikala Espoo, Villa Elfvik 71 5    
8. Pekka Malinen Helsinki, Kannelmäki 69   646  
9. Mira Holmberg Helsinki Puotila 67 65    
9. Kalevi Hiironniemi Helsinki Malminkartano 67      
9. Mika Lätti Kerava, Kurkela 67 46 1229 123
12. Timo Vuolanto Helsinki, Pikku Huopalahti 65 56    
12. Jani Ceder Espoo Laurinlahti 65 65    
14. Ritva Swanljung Espoo, Mankkaa 64 54 236 68
15. Vesa Kärpijoki Espoo, Mankkaa 63 48 367 46
16. Kimmo Häkkinen Helsinki, Vuosaari 62 60 740 275
17. Sami Kiema Helsinki, Tapanila 58 51 453 124
18. Kim Söderling Vantaa, Myyrmäki 57   267 45
19. Risto Nevanlinna Espoo 56      
20. Markku Varhimo Helsinki, Tapaninvainio 55   150 30
20. Arto Keskinen Espoo, Kuurinniitty 55 49 186 36
22. Tiila Lindström Espoo, Tapiola 54   5 3
23. Pasi Pirinen Espoo, Matinkylä 52 49    
24. Tuukka Kupiainen Helsinki, Lauttasaari 51 49    
24. Risto Attila Helsinki, Herttoniemenranta 51      
26. Christa Granroth Helsinki,Punavuori 50 49    
26. Mikko Heikkinen Espoo, Kauklahti 50 45 218 47
26. Stacy Siivonen Hanko, Haaganpuisto 50 50 200 30
29. Mikko Kormilainen Helsinki, Oulunkylä 46      
30. Ville Uusitalo Espoo, Laajalahti 45   28 22
31. Petro Pynnönen Lohja 44      
32. Olli Pihlajamaa Espoo, Kivenlahti 43 43    
33. Monika Sundström Helsinki, Mellunmäki 42 32 86 31
33. Jouni Lindqvist Kirkkonummi, Bro 42      
33. Lauri Viitanen Raasepori 42 41    
33. Ari Viljanen Helsinki, Oulunkylä 42      
37. Frans Silvenius Vuosaari 40      
37. heikki toljander karkkila 40 36    
39. Risto Willamo Raasepori, Karjaa, Meltola 38 38 120 23
39. Kalle Virta Karkkila 38      
41. Antti Below Helsinki Östersundom 37      
41. Mikael Ranta (MeR) Raasepori, Mustio, Romsarby 37 37    
41. Hannu Holmström Haltiala-Torpparinmäki 37 34 43 16
44. Kalle Meller Helsinki, Etu-Töölö 35 31 55 14
45. Klaus Niemelä Espoo, Pihlajarinne 34      
45. Aki Viitanen Raasepori 34 33    
47. Ari Sandstedt Helsinki, Viikki 33 32 43 17
47. Kai Suomela Espoo, Olari 33 33    
49. John Seppänen Helsinki, Vuosaari 31 27    
50. Sari Autio Raasepori, Karjaa, Meltola 30 30 50 10
51. Jukka Hintikka Helsinki, Vartiokylä 29      
52. Klaus Salo Vantaa, Hämeenkylä 28      
52. Timo Toivonen Kirkkonummi Friggesby 28 28    
54. Johannes Silvonen Helsinki, Ruskeasuo 27 25 30 7
54. Anna-Maija Myllynen Vantaa Martinlaakso 27 27    
54. Hanna Pesanto Tuusula, Jokela 27 26    
54. Esko Porola Helsinki, Lauttasaari 27 27 104 12
58. Markku Kleemola Kirkkonummi, Veikkola 25 25 67 26
59. Leila Parkkulainen Töölö 24   26 11
60. Kim ja Ritva Swanljung Espoo, Mankkaa 22 22 34 13
61. Juha Metso Espoo, Nöykkiö 21 21 20 7
62. Lauri Kleemola Kirkkonummi, Veikkola 18      
62. Tanja Ylitöyrä Vantaa, Hiekkaharju 18 18    
64. Juhani Ahola Kirkkonummi, Veikkola 16      
65. Joonatan Toivanen Vantaa, Malminiitty 14 13 25 2
66. Markus Miettinen Vantaa, Jokiniemi 7 7   1
67. Kari Degerstedt Hyvinkää Mustamännistö 0      
67. Erkki Holopainen Espoo ja Kirkkonummi 0