Etusivu Kirjaudu sisään Rekisteröidy

Tringan ekopinnaskaba 2019

Klikkaamalla osallistujan nimeät näen hänen pinnalistansa. Klikkaamalla otsikkoriviä taulukon voi lajitella.

Sija Nimi Sijainti Pinnat Spondet km h
1. Gustaf Nordenswan Helsinki Töölö 64 48 230  
2. Jukka A. Lahtinen Helsinki, Lauttasaari 61      
3. Yrjö Klinge Helsinki, Punavuori 60      
4. Jani Ceder Espoo, Laurinlahti 59      
4. Jyri Strandberg Espoo, Pohjois-Tapiola 59      
6. Kimmo Häkkinen Helsinki, Vuosaaren ekopinna 57 53   120
7. Matti Komulainen Espoo, Piilipuuntie 1 55 51    
8. Markku Mikkola-Roos Helsinki, Herttoniemi 49 43    
8. Ari Viljanen Helsinki, Vuosaari 49      
10. Antti Pösö Helsinki, Etelä-Haaga 47      
11. Aki Viitanen Raasepori, Bollsta 46 46    
12. Lauri Viitanen Raasepori, Bollsta 45 45    
13. Janne Bruun Helsinki, Pihlajamäki 44      
13. Timo Haikarainen Tammisaari 44 43 77 30
15. Ari Sandstedt Helsinki, Viikki 42 34 99 29
16. Mika Laurila Espoo, Haukilahti 41 36    
16. Sami Kiema Helsinki, Tapanila 41   162 56
16. Antti Salovaara Ullanlinna, Helsinki 41   90 35
19. Kim Söderling Vantaa Myyrmäki 39   73  
19. Heikki Toljander Karkkila Nyhkälänharju 39 38 80 43
21. Risto Nevanlinna Espoo, Matinkylä 35      
21. Nico Niemenmaa Kirkkonummi, Gesterby 35 34 150  
23. Frans Silvenius Helsinki/Vuosaari 34 28 74 23
23. Timo Toivonen Kirkkonummi, Friggesby 34 34    
25. Kimmo Lehto Espoo, Matinkylä 33      
25. Arto Keskinen Espoo, Kuurinniitty 33   113 17
27. Ilkka Sammalkorpi Helsinki Laajasalo 31      
28. Jukka Meriläinen Nurmijärvi, Rajamäki 30 29 143  
28. Risto Willamo Raasepori, Karjaa, Meltola 30 30    
28. Jorma Koistinen Raasepori, Bollsta 30      
31. Marko Teivonen Karkkila, Sudetti 28 27 60 23
32. Antti Kotilainen Helsinki, Laajasalo 27      
33. Mikko Leppänen Vantaa, Vantaanlaakso 26      
33. Sari Autio Raasepori, Karjaa, Meltola 26 26    
35. Klaus Niemelä Espoo, Pihlajarinne 25      
35. Eeva Kota-aho Vantaa, Hakunila 25 25    
37. Kalle Virta Karkkila 24      
37. Juha Ketonen Kirkkonummi, Kylmälä 24      
37. Tuula Meriläinen Nurmijärvi, Rajamäki 24 18    
40. Eetu Paljakka Kirkkonummi, Tolsa 23 23 17  
40. Klaus Salo Vantaa, Hämeenkylä 23      
40. John Seppänen Helsinki, Vuosaari 23 23 12 4
40. Markus Kanninen Helsinki, Vartiokylä 23      
44. Markku Kleemola Kirkkonummi, Veikkola 22 22 56 20
45. Julius Laitinen Vantaa, Hakunila 21 21 4 4
45. Kai Salminen Helsinki/Haaga 21 21 17 6
45. Lauri Kleemola Kirkkonummi, Kantvik 21      
45. Kustaa Vaahtoranta Helsinki, Tapaninvainio 21      
45. Antti Heikkilä Espoo, Karhusuo 21   23  
50. Pirjo Toivonen-Helokangas Vantaa/ Askisto 18   9 5
50. Jari Seppälä Helsinki, Merihaka 18      
52. Pertti Panula Kirkkonummi Finnträsk 17 17 12  
53. Marko Nurmi Sääksjärvi 15      
54. Markku Vuorikari Kirkkonummi Kolsari 14 14    
55. Tanja Ylitöyrä Helsinki, Viikki 12 12    
55. Paavo Junttila Helsinki, Etelä-Haaga 12      
55. Ilkka Laakso Helsinki, Patola 12      
58. Heikki Kantola Helsinki, Puotinharju 11      
59. Marjut Mikkonen Malminkartano 9      
60. Aarre Paljakka Kirkkonummi, Pappilanmäki 5 4